HP ELITEBOOK 5330 – CORE I 5 GEN 2 2520M  2,5 GHZ – RAM 8 GB – HDD 500 GB – GRAFIKA HD 3000 1.7 GB – WEBCAMERA – BEATS AUDIO – HDMI

189 

HP ELITE BOOK 5330 M
– CORE I 5 GJENERATA 2 2520M  2,5 GHZ
– Max Turbo Frequency 3,3 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology

– RAM 8 GB
– HDD 500 GB
– GRAFIKA HD 3000 1.7 GB SHARE
☑ MONITOR 13,3 INCH 1366×768
☑ LED backlight – Anti glare
☑ WEBCAMERA HD
☑ WIFI
☑ BOKSE Beats Audio by Dr Dre
☑ HDMI
☑ 3G ME SIM KART
☑ LAN GIGABIT
☑ FINGERPRINT Hapet me shenje gishti
☑ BLUETOOTH
☑ MIKROFON per te folur ne Skype
☑ LEXUES KARTASH APARATI FOTOGRAFIK
☑ E – SATA
☑ VGA
☑ DRIT NE TASTIERE
☑ SIPERFAQE ALUMINI
☑ WINSOWS 7 Sticker OEM – Free upgrade to windows 10
☑ CANTE DHURATE

 -BATERIA NE GJENDIE PREFEKTE 

 -GARANCIA 6 MUAJ – ASISTENCE
TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH
https://www.facebook.com/PCCService/

 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
 Nr kontakti 0692040300

Category:

Description

HP ELITE BOOK 5330 M
– CORE I 5 GJENERATA 2 2520M  2,5 GHZ
– Max Turbo Frequency 3,3 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology

– RAM 8 GB
– HDD 500 GB
– GRAFIKA HD 3000 1.7 GB SHARE
☑ MONITOR 13,3 INCH 1366×768
☑ LED backlight – Anti glare
☑ WEBCAMERA HD
☑ WIFI
☑ BOKSE Beats Audio by Dr Dre
☑ HDMI
☑ 3G ME SIM KART
☑ LAN GIGABIT
☑ FINGERPRINT Hapet me shenje gishti
☑ BLUETOOTH
☑ MIKROFON per te folur ne Skype
☑ LEXUES KARTASH APARATI FOTOGRAFIK
☑ E – SATA
☑ VGA
☑ DRIT NE TASTIERE
☑ SIPERFAQE ALUMINI
☑ WINSOWS 7 Sticker OEM – Free upgrade to windows 10
☑ CANTE DHURATE

 -BATERIA NE GJENDIE PREFEKTE 

 -GARANCIA 6 MUAJ – ASISTENCE
TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH
https://www.facebook.com/PCCService/

 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
 Nr kontakti 0692040300