OFERTA PER LOJRA FORTNITE – FUJITSU SIEMENS E5645 – AMD PHENOM II X4 945 GHZ Quad-Core – RAM 8 GB DDR3 – HDD 500 GB WD Enterprise Edition BLACK – GRAFIKA NVIDIA GT710 5.8 GB share – DVD -ROM

135 

 FUJITSU SIEMENS E5645 E-STAR5
 AMD PHENOM II X4 945 GHZ  Quad-Core
( Ky procesor eshte i shpejte njesoj si CORE I 5 )
 RAM 8 GB DDR3
 HDD 500 GB WD Enterprise Edition BLACK
GRAFIKA NVIDIA GT 710  2 GB DEDIKUAR – 5.8 GB SHARE
 DVI
 HDMI
 VGA

 DVD -ROM
 BOKSE TE BRENDESHEM
 PORT COM
 PS2
 8 PORTA USB
 LAN GIGABYTE
 DISPLAY PORT
 PORT COM

WINDOWS 7 PRO OEM STICKER
Windows 10 pro fre upgrade

IMPORTUAR NGA GERMANY

 – GARANCIA 6 MUAJ
 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH
https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/

 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
 Nr kontakti 0692040300

Category:

Description

 FUJITSU SIEMENS E5645 E-STAR5
 AMD PHENOM II X4 945 GHZ  Quad-Core
( Ky procesor eshte i shpejte njesoj si CORE I 5 )
 RAM 8 GB DDR3
 HDD 500 GB WD Enterprise Edition BLACK
GRAFIKA NVIDIA GT 710  2 GB DEDIKUAR – 5.8 GB SHARE
 DVI
 HDMI
 VGA

 DVD -ROM
 BOKSE TE BRENDESHEM
 PORT COM
 PS2
 8 PORTA USB
 LAN GIGABYTE
 DISPLAY PORT
 PORT COM

WINDOWS 7 PRO OEM STICKER
Windows 10 pro fre upgrade

IMPORTUAR NGA GERMANY

 – GARANCIA 6 MUAJ
 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH
https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/

 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
 Nr kontakti 0692040300