Ofertë

WORKSTATION LENOVO THINKSTATION S30 – XEON HEXA CORE E5 2640 – RAM 32 GB DDR3 ECC Error-correcting code  SSD 128 GB  HDD 500 GB  GRAFIKA NVIDIA QUADRO K620 2GB DEDIKUAR  DVD RW – KOPJON CD DVD

450  370 

🛒 WORKSTATION LENOVO THINKSTATION S30
 INTEL XEON HEXA CORE E5 2640
 Max Turbo Frequency 3.00 GHz
 6 CORE 12 Threads ( SIC CORE )
Intel® vPro™ Platform Eligibility Yes
Intel® Hyper-Threading Technology Yes
Intel® Virtualization Technology (VT-x) Yes
 RAM 32 GB DDR3 ECC Error-correcting code
 SSD 128 GB
 HDD 500 GB
 GRAFIKA NVIDIA QUADRO K620 2GB DEDIKUAR
 DVD RW – KOPJON CD DVD
 BOKSE TE BRENDESHME
 12 PORTA USB
 LAN GIGABYTE 1 COPE

🎫 WINDOWS 7 PRO OEM STICKER
🛡 ANTIVIRUS I INSTALUAR

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

WEBSITI JONE http://kapidani.com/
https://www.instagram.com/pccserviceal/

🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

Category:

Description

🛒 WORKSTATION LENOVO THINKSTATION S30
 INTEL XEON HEXA CORE E5 2640
 Max Turbo Frequency 3.00 GHz
 6 CORE 12 Threads ( SIC CORE )
Intel® vPro™ Platform Eligibility Yes
Intel® Hyper-Threading Technology Yes
Intel® Virtualization Technology (VT-x) Yes
 RAM 32 GB DDR3 ECC Error-correcting code
 SSD 128 GB
 HDD 500 GB
 GRAFIKA NVIDIA QUADRO K620 2GB DEDIKUAR
 DVD RW – KOPJON CD DVD
 BOKSE TE BRENDESHME
 12 PORTA USB
 LAN GIGABYTE 1 COPE

🎫 WINDOWS 7 PRO OEM STICKER
🛡 ANTIVIRUS I INSTALUAR

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

WEBSITI JONE http://kapidani.com/
https://www.instagram.com/pccserviceal/

🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300