Sale!

DELL LATITUDE E3340 – CORE I 5 GEN4 – RAM 4 GB – HDD 250 GB – GRAFIKA 2.2 GB – CAMERA – WIFI – HDMI

189.00 161.00

🛒 DELL LATITUSE E3340 GRAD A-
– CORE I 5 GEN 4 4200U 2.3 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– Max Turbo Frequency 2.6 GHZ
– RAM 4 GB ddr3
– HDD 250 GB
– GRAFIKA HD 4400 2.1 GB SHARE
 MONITOR 13,3 INCH HD 1366×768
 LED backlight – Anti glare
 WIFI
 USB 3.0
 Mini display port
 WEBCAMERA
 HDMI
 LAN GIGABIT
 BLUETOOTH
 MIKROFON per te folur ne Skype
 LEXUES KARTASH APARATI FOTOGRAFIK

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

Category:

Description

Version i holle i shpejte i lehte dhe me nje bateri qe mban gjate.
Dell ka perforcuar serinë e saj PROFESIONALE Latitude dhe shtoi një numër modelesh
të reja me shpejtesi shume te larte dhe peshe te lehte dizain teper elegant.
Krijuar per te perballuar ore te gjata ne pune pa patur problem mbinxehjen.
Disponojme dy kategori A dhe A- perkatesisht sipas gjendjes fizike eshte dhe vlera monetare.
Grada  A- do të thotë që artikulli është në gjendje 100% të punës. Kozmetikisht 8.5 nga 10 perfekte.
Gërvishtje eper të vogla, gjendje shume e pranushme për një laptop të përdorur që mund të konsiderohet.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DELL LATITUDE E3340 – CORE I 5 GEN4 – RAM 4 GB – HDD 250 GB – GRAFIKA 2.2 GB – CAMERA – WIFI – HDMI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment