DELL LATITUDE E6420 – CORE I 5 GEN2 – RAM 4 GB – HDD 320 GB – GRAFIKA 1.7 GB – DVD RW – WIFI – HDMI

140.00

🛒 DELL LATITUDE E6420
– CORE I 5 GJENERATA 2 2520M 2,5GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 4 GB
– HDD 320 GB
– GRAFIKA HD 3000 1.7 GB SHARE
 MONITOR 14,1 INCH 1366×768
 LED backlight – Anti glare
 DVD
 HDMI
 SMART CARDREADER
 LAN GIGABYTE
BLUETOOTH

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

WEBSITI JONE http://kapidani.com/
https://www.instagram.com/pccserviceal/

🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

Category:

Description

DELL LATITUDE E6420 eshte seria profesionale Bisnes.
I pershtatshem per te kryer shumellojshmeri punesh, me nje performance teper te larte.
Krijuar per te perballuar ore te gjata ne pune pa patur problem mbinxehjen.
I ndertuar me kapak alumini DELL LATITUDE E6420 ka nje pamje shume elegante dhe kompakte.
Eshte me reziztent ndaj godiriev renjeve ne tok perplasjeve, se laptopet qe kane kapak plastik.
Disponojme dy kategori A dhe A- perkatesisht sipas gjendjes fizike eshte dhe vlera monetare.
Grada A dhe A- do të thotë që artikulli është në gjendje 100% të punës. Kozmetikisht 9 nga 10 perfekte.
Gërvishtje eper të vogla, gjendje shume e pranushme për një laptop të përdorur që mund të konsiderohet.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DELL LATITUDE E6420 – CORE I 5 GEN2 – RAM 4 GB – HDD 320 GB – GRAFIKA 1.7 GB – DVD RW – WIFI – HDMI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment