GAMING LOW SETTINGS – FUJITSU Esprimo P700 E85 – G 3360 – RAM 8 GB – HDD 500 GB – GRAFIKA GT 710 2 GB DEDIKUAR DDR5

140.00

INTEL G3260 3.10 GHZ gjenerata 4-ter
INTEL G3260 Ka performance te ngjashme me Core i5

 • RAM 8 GB ddr3
 • HDD 500 GB
 • Grafika E RE NE KUTI NVIDIA GT 710  DDR5
  2 GB DEDIKUAR 5.8GB SHARE
 • Interface DVI
 • AUDIO HD
 • Bokse te brendshme
 • 12 Porta USB
 • LAN GIGABYTE
 • PORT COM
 • DISPLAY PORT
 • PS2

I vetmi produkt qe prodhohet akoma ne Gjermani – MADE IN GERMANY

WINDOWS 7 PRO OEM STICKER
Windows 10 pro fre upgrade

 Produktet tona kane me 6 muaj garanci dhe asistence teknike pas perfundimit te saj.

 Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Category:

Description

Kompjuter ekonomik per te kryer qellime te ndryshme pune gjithashtu suporton lojra si GTA5 – FORTNITE – PUBG LITE – ETJ . . .
Mund te perdoret per programe grafike Photoshop, Ato cad etj . . .