HP PRO BOOK 6460 B – CORE I 5 GEN2 – RAM 4 GB – HDD 320 GB – GRAFIKA 1.7 GB – DVD RW – WIFI

170.00

🛒 HP PRO BOOK 6460 B
– CORE I 5 GJENERATA 2 2520M 2,5GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 4 GB
– HDD 320 GB
– GRAFIKA HD 3000 1.7 GB SHARE
 MONITOR 14,1 INCH 1366×768
 LED backlight – Anti glare
 DVD
 DISPLAY
 SMART CARDREADER
 LAN GIGABYTE
 BLUETOOTH

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

WEBSITI JONE http://kapidani.com/
https://www.instagram.com/pccserviceal/

🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

Category:

Description

HP PRO BOOK 6460 B  eshte seria profesionale Bisnes.
Krijuar per te perballuar ore te gjata ne pune pa patur problem mbinxehjen.
I ndertuar me kapak alumini HP PRO BOOK 6460 B ka nje pamje shume elegante dhe kompakte.
Eshte me reziztent ndaj godiriev renjeve ne tok perplasjeve, se laptopet qe kane kapak plastik.
Disponojme dy kategori A dhe A- perkatesisht sipas gjendjes fizike eshte dhe vlera monetare.
Grada A dhe A- do të thotë që artikulli është në gjendje 100% të punës. Kozmetikisht 9 nga 10 perfekte.
Gërvishtje eper të vogla, gjendje shume e pranushme për një laptop të përdorur që mund të konsiderohet.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HP PRO BOOK 6460 B – CORE I 5 GEN2 – RAM 4 GB – HDD 320 GB – GRAFIKA 1.7 GB – DVD RW – WIFI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment