Sale!

PC GAMING – Intel XEON E5-1620 v4 – RAM 16 GB DDR4 – SSD 256 GB – HDD 500 GB – GRAFIKA SAPHIRE NITRO + 4 GB DEDIKUAR

750.00

PC workstation
Kasa – Kolink COID
Exone D3417-B2

– Intel XEON  E3-1220 v6
– SIX CORE 12 THREATS
– Max Turbo Frequency 3,6 GHZ
– Intel® vPro™ Technology
– Cores 4
– Threads 8
RAM 16 GB ddr4 Me ftofje dhe drita LED
SSD 256 GB Samsung evo pro
HDD 500 GB
GRAFIKA SAPPHIRE RADEON NITRO+ RX 580 4GB GDDR5 DUAL HDMI/ DVI-D/ DUAL DP
USB 3.0
PORT COM
HDMI
10 PORTA USB
LAN GIGABYTE
WINDOWS 8 PRO STICKER OEM
free upgrade to windows 10

Produkt I prodhuar ne Gjermani – MADE IN GERMANY

-GARANCIA 6 MUAJ
ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
– Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
Nr kontakti 0692040300

Category: