LENOVO THINKPAD T420 – CORE I 5 GEN2 – RAM 8 GB – HDD 320 GB – GRAFIKA 1.7 GB – DVD RW – WIFI

159.00

🛒 LENOVO THINKPAD T420 Profesional
CORE I 5 GJENERATA E DYTE
2520M 2.50 GHZ (4 CPU)
– RAM 8 GB DDR3
– HDD 320 GB
– GRAFIKA HD 3000 – 1.7 GB SHARE
REZULUCIONI I EKRANIT HD 14,1 INCH 1366 x 768
 LED backlight – Anti glare
 DVD-RW
 E-SATA
 DISPLAY PORT
 SMART CARDREADER
 LAN GIGABYTE
 SMARTAUDIO HD
 BLUETOOTH
 3G KART SIM

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

Category:

Description

Tashme dihet nga te gjithe se LENOVO THINK PAD eshte seria me profesionale e leptopeve.
E vetmja qe ploteson kushtet teknike per rezistence dhe qendrueshmeri per misionet e NASA.
Setia THINKPAD eshte seria profesionale Bisnes.
Krijuar per te perballuar ore te gjata ne pune pa patur problem mbinxehjen.
Disponojme dy kategori A dhe A- perkatesisht sipas gjendjes fizike eshte dhe vlera monetare.
Grada A dhe A- do të thotë që artikulli është në gjendje 100% të punës. Kozmetikisht 9 nga 10 perfekte.
Gërvishtje eper të vogla, gjendje shume e pranushme për një laptop të përdorur që mund të konsiderohet.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LENOVO THINKPAD T420 – CORE I 5 GEN2 – RAM 8 GB – HDD 320 GB – GRAFIKA 1.7 GB – DVD RW – WIFI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment