Toshiba Tecra R 950 – CORE I 5 GEN3 – RAM 8 GB – HDD 320 GB – GRAFIKA 1.7 GB – DVD RW – WIFI – CAMER (JO I PERDORUR, VITRINE)

235.00

🛒 TOSHIBA TECRA R950
– CORE I 5 GJENERATA 3 3320M 2,5GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 8 GB
– HDD 320 GB
– GRAFIKA HD 4000 1.7 GB SHARE
 MONITOR 15.6 INCH HD
 LED backlight – Anti glare
 DVD RW
 WEBCAMER
 BLUETOOTH
☑ AUDIO SRS Premium Sound 3D
 3G
 USB 3.0
 LEXUES KARTASH SD
 TASTJERE NUMERIKE
 BATERI POTHUAJSE E RE

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

Category:

Description

TOSHIBA TECRA R950 – Eshte produkt vitrine i pa perdorur ne individe me pare.
Keto laptope kane qendruar ne markete ne Gjermani per ekspozite.
Grada FULL A do të thotë që artikulli është në gjendje 100% të punës.
Kozmetikisht 10 nga 10 perfekte, nuk ka asnje shenje perdorimi, gervishtje te vogla etj . . .
Eshte ekstremisht i holle per madhesine e tij qe ka 15.6 inch
Seria TOSHIBA TECRA esthe seria e bisnes klas laptop, version profesional.
Baterija eshte nje komponent qe Toshiba e ka pike te forte pasi kalon limitet e pritshmerive tuaja.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Toshiba Tecra R 950 – CORE I 5 GEN3 – RAM 8 GB – HDD 320 GB – GRAFIKA 1.7 GB – DVD RW – WIFI – CAMER (JO I PERDORUR, VITRINE)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment