WORKSTATION LENOVO THINKSTATION S30 – XEON E5-2640 – RAM 32 GB – SSD 120 GB – HDD 500 GB – NVIDIA QUADRO K620 – DVD

370.00

(2 customer reviews)

🛒 WORKSTATION LENOVO THINKSTATION S30
(Performance si CORE I 7 GJenerata 7 -te)
 INTEL XEON HEXA CORE E5 2640
 Max Turbo Frequency 3.00 GHz
 6 CORE 12 Threads ( SIC CORE )
Intel® vPro™ Platform Eligibility Yes
Intel® Hyper-Threading Technology Yes
Intel® Virtualization Technology (VT-x) Yes
RAM 32 GB DDR3 ECC Error-correcting code
☑ ( ramet jane me ftohje alumini per te duruar me gjate ne pune )
 SSD 128 GB
HDD 500 GB
 GRAFIKA NVIDIA QUADRO K620 2GB DEDIKUAR
 DVD RW – KOPJON CD DVD
 BOKSE TE BRENDESHME
 12 PORTA USB
 LAN GIGABYTE 1 COPE

🎫 WINDOWS 7 PRO OEM STICKER
🛡 ANTIVIRUS I INSTALUAR

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

Category:

Description

Kompjuter Profesional Workstation, krijuar per pune te renda si Autocad, 3D Max, Sketchup, Photoshop, Premier,
Light Room, After Effects, Cubase etj . . .
Performanca teper e larte ben te luaj te gjitha lojrat e fundit te 2019 fillim 2020 pa asnje ngecje.
Ky kompjuter eshte ndertuar me komponent teper rezistent per te qendruar ndezur 24 ore ne 7 dite te javes pa u fikur asnje here.
Ndryshe nga workstation te tjere ky version konsumon pak energji dhe si rrjedhoje ul kostot mujore te fatures se energjise.
Suporton shtesa te ndryshme, disponon 4 sllote rami bosh, me shume se 4 vende per hdd ose ssd, 1 sllot per kart grafike shtese, 

2 reviews for WORKSTATION LENOVO THINKSTATION S30 – XEON E5-2640 – RAM 32 GB – SSD 120 GB – HDD 500 GB – NVIDIA QUADRO K620 – DVD

  1. deni

    shume mire

  2. Armando Liko

    Shume i mire une e kam bler nje, punoj ne 3D eshte super

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment