SCREEN 14 INCH LED SLIM HD 40pin – CMIMI 7000 LEKE

57.00

ORIGINAL 1366*768 HD 14 Normal Screen LED SLIM Display

LCD Model: 14 HD LED SLIM Screen

Resolution: 1366*768
Interface: 40pins
Surface: Glossy

Category:

Description

Ekranet jane ORIGJINAL te rinj ( Jo te perdorur ose te ripaketuar REFURBISHED )
Me nje cilesi teper te larte prodhimi, ne kemi preferuar tju ofrojme modelet me te mire.
Modelet e ekraneve qe ne ofrojme per ju jane me shkelqim dhe me nje koloritet te bukur ngjyrash.
Nje drite teper potente qe mund te ulet sipas deshires te syrit tuaj.
Ndrimi i ekranit te laptopit behet falas pa kosto shtese.
Stafi i profesionalizuar do te bej zvendesimin e ekranit duke ju mundesuar cilesi teper te larte sherbimi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SCREEN 14 INCH LED SLIM HD 40pin – CMIMI 7000 LEKE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment