Showing all 13 results

HYUNDAI HY 555 SUBWOOFER KARAOKE USB AUX KAS DRRURI PANEL LED – CMIMI 6500 LEKE

🏆Klasi me i lart i kualitetit dizainit dhe fuqise.
Lidhet me JACK ose AUX Lidhet me PC, LAPTOP, TV, VIDIO LOJRA ETJ . . .
Karaoke per 2 mikrofone, nund te kendojne 2 zera ne te njejten kohe.
Panel me drita led qe levizin sipas volumit
SUPORTON USB MP3

Output power: 50W
Signal to noise ratio: ≥80dB
Separation: ≥80dB
Input sensitivity: 550mV
Frequency response: 18Hz-20KHz
Input voltage: ~ 220V / 50Hz
Speaker size: 5.25 “+3” × 2

📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

HYUNDAI HY 888 SUBWOOFER KARAOKE USB AUX KAS DRRURI PANEL LED – CMIMI 8500 LEKE

🏆Klasi me i lart i kualitetit dizainit dhe fuqise.
Lidhet me JACK ose AUX Lidhet me PC, LAPTOP, TV, VIDIO LOJRA ETJ . . .
Karaoke per 2 mikrofone, nund te kendojne 2 zera ne te njejten kohe.
Panel me drita led qe levizin sipas volumit
SUPORTON USB MP3

Output power: 60W
Signal to noise ratio: ≥85dB
Separation: ≥85dB
Input sensitivity: 550mV
Frequency response: 18Hz-20KHz
Input voltage: ~ 220V / 50Hz
Speaker size: 5.25 “+3” × 2

📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

Music-F E330 Boks me Bateri Portativ Wireless Bluetooth Usb Aux Sd Card – CMIMI 1700 LEKE

🔈🔉🔊 Sherben 6 funksione ne 1 🔈🔉🔊
1- Bluetooth – Lidhjen deri ne 10 metra distance
me CELULAR, TABLET, LAPTOP
2- USB – Suporton muzike MP3
3- JACK ose AUX Lidhet me PC, LAPTOP, TV, VIDIO LOJRA ETJ . . .
4- SD CARD – Suporton muzike MP3
5- RADIO FM
6- BATERI e rikarikueshme 5- 6 ore ne pune

Përshkrimi: Marka Muzikë-F E330 prodhon nje game te gjer produktesh audio Wireless Bluetooth Streaming – Lidheni pa tel me smartphone ose tabletë laptope me altoparlantin duke shijuar tingullin e plotë stereo. ; 6 orë kohë riprodhimi – Bateria e rimbushshme e Li-ion, mund te degjoni muzike me nje karikim deri në 5-6 orë kohë. Mund ta karikoni lehtesisht përmes një porte USB. Splash-proof- Merrni në plazh ose pishinë pa pasur nevojë të shqetësoheni për derdhjen e bulzave te ujit. Altoparlanti Wireless Meku (Music-F) E330 amplifikon zerin ne forme te perkryer.

Altoparlant – krijon nje muzike kristalisht të qarta.
Materiali i qëndrueshëm i pëlhurës dhe plastikes te forte e lejon të kapërcejë të gjitha aventurat tuaja.
Radiator Pasiv sjell tingullin e fuqishëm dhe tërheqës të veshit, i cili tingëllon me zë të lartë dhe i qartë.

Specifikimi: Materiali: Funksioni ABS: Aux-in, Bluetooth, FM, kartelë TF, Rishikimi i baterisë USB: 5-6 orë në kushte ideale. Chipa me dekodues pa tel audio, mbështet të gjitha pajisjet e lidhura wireless. Mbështetni FM Radio, Mund të kërkoni direkt për stacione radio. Cilësi e fantastike dhe dinamike e zërit, boksi mund të lidhen me telefonat mobil, kompjuterët, laptop, tabletave, TV etj . . .

📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

Music-F E336 Boks me Bateri Portativ Wireless Bluetooth Usb KAS DRURI – CMIMI 1900 LEKE

16.00

🔈🔉🔊 Sherben 5 funksione ne 1 🔈🔉🔊
1- Bluetooth – Lidhjen deri ne 10 metra distance
2- USB – Suporton muzike MP3
3- SD CARD – Suporton muzike MP3
4- RADIO FM
5- BATERI litumi 1500mAh
6- MBAJTESE CELULARI

🏆Krijuar per te percjell nje cilesi teper te larte te zerit nga sistemi dual i bokseve ne 360 Grade.
🏆Bass teper i thell dhe frekuenca te ulta per nje ze realistik.
🏆Kase Drurri
🏆Dizenjuar per te qen teper Elegant, pershtatur per ambiente te ndryshme shtepi zyre bisnes etj… Lidhet me bluetooth Laptop, Tablet, Celular.

Product Specification
Material: Wood
Style: Wireless Portable Bluetooth Speaker
Loundspeaker: 2.5inch x 2.
Output Power: 4W x 2
Frequency Response: 60Hz-18KHz
Relationship Signal/Noise: ≥ 80dB
Power Supply Voltage: 0.5A DC 5V/USB
POWER Item Dimensions: 210 x 130 x105mm Packing
Size: 234 x 156 x 128mm

📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

MUSIC-F E363 BASS BOKS ME BATERI PORTATIV WIRELESS BLUETOOTH USB KAS DRURI – CMIMI 3500 LEKE

🔈🔉🔊 Sherben 5 funksione ne 1 🔈🔉🔊
1- Bluetooth – Lidhjen deri ne 10 metra distance
2- USB – Suporton muzike MP3
3- SD CARD – Suporton muzike MP3
4- RADIO FM
5- BATERI litumi 2000mAh

 

Product Specifications:

# Effective Distance:                                      10m

# Output Power:                                                7W x 2

# Charge Voltage:                                             DC 5V

# Frequency Response:           100Hz – 20KHz

# Signal-to-Noise Ratio (SNR):                   ≥70dB

# Intrusion:                                                          1%

# Audio Input:                 Bluetooth // USB // microSD

# Speaker Unit:                                                  4 Ω

 

Music-F G4 Boks me Bateri Portativ Wireless Bluetooth Usb Sd Card – CMIMI 1000 LEKE

8.00

🔈🔉🔊 Sherben 5 funksione ne 1 🔈🔉🔊
1- Bluetooth – Lidhjen deri ne 10 metra distance
2- USB – Suporton muzike MP3
3- SD CARD – Suporton muzike MP3
4- RADIO FM
5- BATERI litumi 500mAh

Product Specification
Material: Plastic
Style: Wireless Portable Bluetooth Speaker
Output Power: 3W
Power Supply Voltage: 0.5A DC 5V/USB

🏆Dizenjuar per te qen portabel portativ i trasportushem kudo, pershtatur per te qen rezistent.
Lidhet me bluetooth Laptop, Tablet, Celular.

 

📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

 

MUSIC-F L5 BOKS ME BATERI LED PORTATIV WIRELESS BLUETOOTH USB AUX SD CARD – CMIMI 2500 LEKE

21.00

🔈🔉🔊 Sherben 6 funksione ne 1 🔈🔉🔊
1- Bluetooth – Lidhjen deri ne 10 metra distance
2- USB – Suporton muzike MP3
3- SD CARD – Suporton muzike MP3
4- RADIO FM
5- BATERI litumi E RIKARIKUSHME
6- DRITA LED e ndryshushme ne shume kombinime te ndryshme

• Communication: AUX
• Communication: Bluetooth
• Communication: USB
• Communication: Audio Line
• Audio Crossover: Full-Range
• Number of Loudspeaker Enclosure: 1
• Battery: Yes
• Speaker Type: Portable
• Cabinet Material: Plastic
• Model Number: L5
• Output Power: 5W
• PMPO: 6W
• Support Memory Card: Yes
• Playback Function: Radio
• Playback Function: MP3
• Playback Function: Other

📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

Music-F s-908v Subwoofer Bluetooth Usb Aux Kas drruri – CMIMI 3500 LEKE

28.50

🔈🔉🔊 Sherben 3 funksione ne 1 🔈🔉🔊
1- Bluetooth – Lidhjen deri ne 10 metra distance
me CELULAR, TABLET, LAPTOP
2- USB – Suporton muzike MP3
3- JACK ose AUX Lidhet me PC, LAPTOP, TV, VIDIO LOJRA ETJ . . .

🏆Krijuar per te percjell nje cilesi teper te larte te zerit nga sistemi i amplifikuar me BASS dhe Sterio.
🏆Bass teper i thell dhe frekuenca te ulta per nje ze realistik.
🏆Kase Drurri per nje cilesi tingulli me te thelle.
🏆Dizenjuar per te qen teper Elegant, pershtatur per ambiente te ndryshme shtepi zyre bisnes etj… Lidhet lehtesisht me Kompjuter, Laptop, Tablet, Celular, Mp3, Tv, dhe paisje gaming

Specifications:-
Wired bass computer for PC and Laptop computers
The kit includes: 2 main speakers + 1 extra speaker
Output power: 5W + 3W * 2 (THD) = 10%
Impedance: 4Ω
Speaker driver: 3 “+2” * 2
Plug input: 3.5mm
Line Input: DC5V
Feedback frequency: 80hz ~ 20khz
Separation: 50db

📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

RAINBOU SR 521 SUBWOOFER KAS DRRURI – CMIMI 1800 LEKE

JACK ose AUX Lidhet me PC, LAPTOP, TV, VIDIO LOJRA ETJ . . .

Specifications:-
Wired bass computer for PC and Laptop computers
The kit includes: 2 main speakers + 1 extra speaker
Output power: 3W + 1.5W * 2 (THD) = 10%
Impedance: 4Ω
Speaker driver: 3 “+2” * 2
Plug input: 3.5mm
Line Input: DC5V
Feedback frequency: 80hz ~ 20khz
Separation: 30db

📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

SUBWOOFER 5inch USB AUX KAS DRRURI TELEKOMAND – CMIMI 3800 LEKE

30.00

Subwoofers:Ingebouwde subwoofersystems
Uitvermogen:120 WATTS
Impedantie:4OHM
Adiogevoeligheid:96db
Materiaaltype:MDF
Aritkeltype:Subwoofers
Voltage:12v
Speciale eigenschappen:Matte Black Custom Molded Grille
Artikelgewicht:1.58kg
Kleurnaam:Black
Artikelgrootte:150mm*300mm*150mm
Signaal tot ruisratio:0.05
Frequentiebereik (Hz):42-22khz
Suitable for:Party, KTV, Car
Item:Active SpeakerColor:black
Voltage:12v//220v
Productomschrijving
5inch Speaker Box

Specificatie:
1. Max Vermogen: 120watt
2. Tweeter: 1 inch
3. versterker: ingebouwde
4. Midrange: 5 inch
5. Voltage:12V /110v/ 220v
6. Item maat: 15 (ronde diameter ) x28 (lengte) CM

WELLLON WL 80A SUBWOOFER PROFESIONAL AUX KAS DRRURI – CMIMI 6500 LEKE

🏆Klasi me i lart i kualitetit dizainit dhe fuqise.
Lidhet me JACK ose AUX Lidhet me PC, LAPTOP, TV, VIDIO LOJRA ETJ . . .

Output power: 50W
Signal to noise ratio: ≥80dB
Separation: ≥80dB
Input sensitivity: 550mV
Frequency response: 18Hz-20KHz
Input voltage: ~ 220V / 50Hz
Speaker size: 5.25 “+3” × 2

📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300