Showing all 32 results

APPLE MACBOOK PRO 12,1/A1502 – (Retina, 13-inch, Early 2015)

APPLE MACBOOK PRO 12,1/A1502
(Retina, 13-inch, Early 2015)
CORE I5-5257U 2X 2.70 GHZ
RAM 8 GB
SSD 251 GB
GRAFIKA INTEL IRIS 6100
MONITOR I MADH 13 INCH Retina
REZOLUCION 2560 X 1600 2K
WIFI
KAMER
BLUETOOTH
BATERI EKSELENTE
KARIKUES

Na kontaktoni 0692040300
Adresa Tirane Rruga Mine Peza

APPLE MACBOOK PRO 9,1/A1286 (15-inch, Mid 2012)

🚨🚨 Mega Okazion NXITONI 🚨🚨
💶💶OFERTE SPECIALE – Cmimi 23,000 LEKE 💶💶
🛒APPLE MACBOOK PRO 9,1/A1286
☑ CORE I7-3720QM 2.60 GHZ
☑ Quad Core
☑ RAM 8 GB
☑ SSD 500 GB
☑ GRAFIKA Nvidia Geforce GT650M Dedikuar
☑ MONITOR I MADH 15,4 INCH
☑ REZOLUCION 1440 X 900
☑ WIFI
☑ KAMER
☑ BLUETOOTH
☑ BATERI EKSELENTE
☑ KARIKUES
🎁 CANTE DHURATE
🎁 MAUS WIFI DHURATE
🎁 TRANSPORT FALAS NE SHQIPERI

DELL LATITUDE E 3380 – Intel GEN7 4415u – RAM 4 GB ddr4 – SSD 128 GB – GRAFIKA HD 610 2.2 GB – CAMERA – WIFI – HDMI – SUPER I HOLL

L165

🛒 DELL LATITUDE E3380
– Intel GEN7 4415u 2,3GHZ (4 CPUs)
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 4 GB DDR 4
– SSD 128 GB
– GRAFIKA HD 610 2.2 GB SHARE
☑ MONITOR 13.3 INCH 1360×768
☑ WLED FULL HD backlight – Anti glare
☑ MONITOR ME SHTRESE MBROJTESE PER SYTE
☑
 USB 3.0
☑ HDMI
☑ SIM CART

☑ SD CARDREADER
☑ LAN GIGABYTE
☑ BLUETOOTH
☑ KAMER HD
☑ BATERI NE GJENDJE SHUME TE MIRE
( Krijuar qe baterija te mbaj gjate )
☑ GJENDJE FIZIKE GRADA A, 10 NGA 10 PIKE TE MUNDESHME
( Pothuajse te pa perdorur, pa asnje shenje perdorimi )
☑ Karikues ORIGJINAL
☑ WIN 10 PRO STICKER – FREE UPGRATE WIN 11

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

DELL LATITUDE E 3380 – Intel GEN7 4415u – RAM 8 GB ddr4 – SSD 128 GB – GRAFIKA HD 610 2.2 GB – CAMERA – WIFI – HDMI – SUPER I HOLL

L185

🛒 DELL LATITUDE E3380
– Intel GEN7 4415u 2,3GHZ (4 CPUs)
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 8 GB DDR 4
– SSD 128 GB
– GRAFIKA HD 610 2.2 GB SHARE
☑ MONITOR 13.3 INCH 1360×768
☑ WLED FULL HD backlight – Anti glare
☑ MONITOR ME SHTRESE MBROJTESE PER SYTE
☑
 USB 3.0
☑ HDMI
☑ SIM CART

☑ SD CARDREADER
☑ LAN GIGABYTE
☑ BLUETOOTH
☑ KAMER HD
☑ BATERI NE GJENDJE SHUME TE MIRE
( Krijuar qe baterija te mbaj gjate )
☑ GJENDJE FIZIKE GRADA A, 10 NGA 10 PIKE TE MUNDESHME
( Pothuajse te pa perdorur, pa asnje shenje perdorimi )
☑ Karikues ORIGJINAL
☑ WIN 10 PRO STICKER – FREE UPGRATE WIN 11

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

DELL LATITUDE E 5270 – CORE I 5 GEN6 – RAM 4 GB DDR4 – SSD 256 GB – GRAFIKA HD 520 2.2 GB SHARE – WIFI – WEBCAM – TASTJER ME DRIT LED – SUPER I HOLLE

🛒 DELL LATITUDE E 5270
– CORE I 5 GJENERATA 6 6200U  2,4GHZ
– Max Turbo Frequency 3 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 4 GB
– SSD M2 256 GB
– GRAFIKA INTEL HD 520 2.2 GB SHARE
☑ MONITOR 12.5 INCH HD
☑ Rezulucion 1920×1080
☑ LED backlight – Anti glare
☑ MIC
☑ VGA
☑ HDMI
☑
3G SIM CARD
☑ USB 3.0
☑ BLUETOOTH
☑ LEXUES KARTASH SD
☑ TASTJERE ME DRITE LED
☑ BATERI NE GJENDJE SHUME TE MIRE
☑ KAMER

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

DELL LATITUDE E 5440 – CORE I 5 GEN4 – RAM 4 GB – SSD 256 GB – GRAFIKA 2.2 GB – CAMERA – DVD WR – WIFI – HDMI

🛒 DELL LATITUDE E5440
– CORE I 5 GJENERATA 4 4310M 2,5GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 4 GB DDR 3L 12800
– SSD 256 GB M SATA SUPER I SHPEJTE
– GRAFIKA HD 4400 2.2 GB SHARE
☑ MONITOR 14 INCH 1366×768
☑ WLED HD backlight – Anti glare
☑ USB 3.0
☑ HDMI
☑ DVD RW
☑ Mini DisplayPort
☑ SMART CARDREADER
☑ LAN GIGABYTE
☑ BLUETOOTH
☑ KAMER

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

DELL LATITUDE E 5450 – CORE I 5 GEN5 – RAM 4 GB – SSD 256 GB – GRAFIKA 2.2 GB – CAMERA – FINGERPRINT – WIFI – HDMI

🛒 DELL LATITUDE E5450
– CORE I 5 GJENERATA 5 5300U 2,29GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 4 GB DDR 3L 12800
– SSD 256 GB M SATA SUPER I SHPEJTE
– GRAFIKA HD 5500 2.2 GB SHARE
☑ MONITOR 14 INCH 1920×1080
☑ WLED FULL HD backlight – Anti glare
☑ USB 3.0
☑ HDMI
☑ 4G SIM CART
☑ DRITE NE TASTJERE
☑ FINGERPRINT
☑ SMART CARDREADER
☑ LAN GIGABYTE
☑ BLUETOOTH
☑ KAMER HD

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

DELL LATITUDE E 5470 – CORE I 5 GEN6 – RAM 4 GB DDR4 – SSD 256 GB – GRAFIKA HD 520 2.2 GB SHARE – WIFI – WEBCAM – TASTJER ME DRIT LED – SUPER I HOLLE

🛒 DELL LATITUDE E 5470
– CORE I 5 GJENERATA 6 6200U  2,4GHZ
– Max Turbo Frequency 3 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 4 GB
– SSD M2 256 GB
– GRAFIKA INTEL HD 520 2.2 GB SHARE
☑ MONITOR 14 INCH HD
☑ Rezulucion 1920×1080
☑ LED backlight – Anti glare
☑ MIC
☑ VGA
☑ HDMI
☑
3G SIM CARD
☑ USB 3.0
☑ BLUETOOTH
☑ LEXUES KARTASH SD
☑ TASTJERE ME DRITE LED
☑ BATERI NE GJENDJE SHUME TE MIRE
☑ KAMER

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

DELL LATITUDE E 6540 15.6 INCH FULL HD – CORE I 5 GEN4 – RAM 16 GB – SSD 256 GB – GRAFIKA ATI RADEON MARS XTX HD 8790 – CAMERA – WIFI – HDMI – LAPTOP PER GRAFIK DIZAIN

🛒 DELL LATITUDE E6540
– CORE I 5 GJENERATA 4 4200M 2,5GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 16 GB DDR 3L 12800
– SSD 256 GB M SATA SUPER I SHPEJTE
– GRAFIKA HD 4400 2.2 GB SHARE
– GRAFIKA ATI RADEON MARS XTX HD 8790 2 GB DEDIKUAR
☑ MONITOR 15.6 INCH 1920×1080
☑ WLED HD backlight – Anti glare
☑ USB 3.0
☑ HDMI
☑ Mini DisplayPort
☑ SMART CARDREADER
☑ LAN GIGABYTE
☑ BLUETOOTH
☑ KAMER
☑ 4G

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

DELL LATITUDE E 7240 – CORE I 5 GEN4 – RAM 4 GB – SSD 256 GB – GRAFIKA 2.2 GB – CAMERA – WIFI – HDMI

🛒 DELL LATITUDE E7240
– CORE I 5 GJENERATA 4 4200M 2,5GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 4 GB DDR 3L 12800
– SSD 256 GB M SATA SUPER I SHPEJTE
– GRAFIKA HD 4400 2.2 GB SHARE
☑ MONITOR 12,5 INCH 1366×768
☑ WLED HD backlight – Anti glare
☑ USB 3.0
☑ HDMI
☑ Mini DisplayPort
☑ SMART CARDREADER
☑ LAN GIGABYTE
☑ BLUETOOTH
☑ KAMER

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

DELL LATITUDE E 7440 – CORE I 5 GEN4 – RAM 4 GB – SSD 256 GB – GRAFIKA 2.2 GB – CAMERA – WIFI – HDMI

🛒 DELL LATITUDE E7440
– CORE I 5 GJENERATA 4 4310M 2,5GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 4 GB DDR 3L 12800
– SSD 256 GB M SATA SUPER I SHPEJTE
– GRAFIKA HD 4400 2.2 GB SHARE
☑ MONITOR 13,3 INCH 1366×768
☑ WLED HD backlight – Anti glare
☑ USB 3.0
☑ HDMI
☑ Mini DisplayPort
☑ SMART CARDREADER
☑ LAN GIGABYTE
☑ BLUETOOTH
☑ KAMER

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

Out Of Stock

DELL LATITUDE E 7450 – CORE I 7 GEN5 – RAM 8 GB – SSD 240 GB I RI – GRAFIKA 2.2 GB – CAMERA – WIFI – HDMI – SUPER SLIM – FULL HD – GRADA AAA+ SI I RI

🛒 DELL LATITUDE E7450
– CORE I 7 GJENERATA 5 5600 2,6GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 8 GB DDR 3L 12800
– SSD 240 GB I RI I PA PERDORUR
– GRAFIKA HD 5500 2.2 GB SHARE
☑ MONITOR 14 INCH 1920×1080 FULL HD
☑ WLED HD backlight – Anti glare
☑ USB 3.0
☑ HDMI
☑ Mini DisplayPort
☑ SMART CARDREADER
☑ LAN GIGABYTE
☑ BLUETOOTH
☑ KAMER
☑ DRITE NE TASTJERE

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

FUJITSU CELSIUS H760 WORKSTATION – CORE I 7 GEN6 6820HQ – RAM 24 GB DDR4 – SSD 512 GB NVME – GRAFIKA QUADRO M1000M 14 GB SHARE – WIFI – DVDRW

🛒FUJITSU CELSIUS H760 WORKSTATION
– CORE I7-6820HQ 4X 2.70 GHZ
– Quad Core 8 berthama
– RAM 24 GB DDR4
– SSD 500 GB nvme
– GRAFIKA NVIDIA QUADRO M1000M 2GB DEDIKUAR 14 GB SHARE
– MONITOR 15,6 INCH IPS VIVID
– REZOLUCION 1920 X 1080 crystal
– WIFI – KAMER – BLUETOOTH
– DVD RW
☑ BATERI EKSELENTE SI E RE
☑ KARIKUES

☑ LAN GIGABYTE
☑ TASTJER NUMERIKE

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

FUJITSU SIEMENS CELSIUS WORKSTATION – CORE I 7 GEN4 MQ – RAM 16 GB – SSD 240 GB – GRAFIKA QUADRO 2 GB DEDIKUAR – WIFI – DVDRW

🛒 FUJITSU SIEMENS WORKSTATION  GJENDJA FIZIKE SI TE RINJ
– CORE I 7 GJENERATA 4 4800 MQ 2,7GHZ
– QUAD CORE 8 CPUS
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 16 GB
– SSD I RI 240 GB
– GRAFIKA NVIDIA QUADRO K2100 2 GB DEDIKUAR DDR5 10 GB SHARE
☑ MONITOR 15.6 INCH  FULL HD IPS VIVID COLOUR
☑ LED backlight – Anti glare
☑ BLUETOOTH
☑ WIFI DUAL BAND
☑ AUDIO HD
☑
DISPLAY
☑ USB 3.0
☑ LEXUES KARTASH SD
☑ VGA
☑ DVD ROM

☑ LAN GIGABYTE
☑ TASTJER NUMERIKE
☑
BATERI 100% SI E RE

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

FUJITSU SIEMENS E752 – I 5 GEN 3, RAM 8 GB (JO I PERDORUR, VITRINE)

🛒 FUJITSU SIEMENS E752
– CORE I 5 GJENERATA 3 3320M 2,5GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 8 GB
– HDD 320 GB
– GRAFIKA HD 4000 1.7 GB SHARE
☑ MONITOR 15.6 INCH HD Crystal View
☑ Rezulucion 1600×900
☑ LED backlight – Anti glare
☑ DVD RW
☑ MIC
☑ DISPLAY
☑ VGA
☑
 3G
☑ USB 3.0
☑ SERIAL
☑ E-SATA
☑ LEXUES KARTASH SD
☑ TASTJERE NUMERIKE
☑ BATERI POTHUAJSE E RE

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

FUJITSU SIEMENS LIFEBOOK E554 – CORE I 5 GEN4 – RAM 8 GB – SSD 256 GB – GRAFIKA 2.2 GB – WIFI – HDMI – SUPER SLIM – FULL HD

🛒 FUJITSU SIEMENS E752
– CORE I 5 GJENERATA 4 4210M 2,6GHZ (4 CPUs)
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 8 GB
– SSD 256 GB
– GRAFIKA HD 4600 2,2 GB SHARE
☑ MONITOR 15.6 INCH FULL HD Crystal View
☑ Rezulucion 1920×1080
☑ LED backlight – Anti glare
☑ DVD RW
☑ MIC
☑ DISPLAY
☑ VGA
☑
 3G
☑ USB 3.0
☑ SERIAL
☑ E-SATA
☑ LEXUES KARTASH SD
☑ TASTJERE NUMERIKE
☑ BATERI POTHUAJSE E RE

🏠 Adresa rruga Mine Peza

FUJITSU SIEMENS LIFEBOOK E754 – CORE I 7 GEN4 MQ – RAM 16 GB – SSD 256 GB – GRAFIKA 2.2 GB – WIFI – HDMI – SUPER SLIM – FULL HD KRISTAL

🛒 FUJITSU SIEMENS E754
– CORE I 7 GJENERATA 4 4800 MQ  QUAD CORE 2,6GHZ (8 CPUs)
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 16 GB
– SSD 240 GB
– GRAFIKA HD 4600 2,2 GB SHARE
☑ MONITOR 15.6 INCH FULL HD Crystal View
☑ Rezulucion 1920×1080
☑ LED backlight – Anti glare
☑ BATERI DOPJO
☑ MIC
☑ DISPLAY
☑ VGA
☑
 3G
☑ USB 3.0
☑ SERIAL
☑ E-SATA
☑ KAMER
☑ LEXUES KARTASH SD
☑ TASTJERE NUMERIKE
☑ BATERI POTHUAJSE E RE

HP ELITE BOOK 840 G1 – CORE I 5 GEN4 – RAM 8 GB – SSD 256 GB – GRAFIKA 2.2 GB – CAMERA – FINGERPRINT – WIFI – MONITOR TOUCH

🛒 HP ELITE BOOK 840 G1
– CORE I 5 GJENERATA 4 4210U 2,4GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 8 GB DDR 3L 12800
– SSD 256 GB  SUPER I SHPEJTE
– GRAFIKA HD  2.2 GB SHARE
☑ MONITOR ME PREKJE – TUCHSCREAN
☑ MONITOR 14 INCH HD+ 1600×900
☑ WLED HD backlight – Anti glare
☑ USB 3.0
☑ DISPLAY PORT
☑ 4G SIM CART
☑ VGA
☑ FINGERPRINT
☑ SMART CARDREADER
☑ LAN GIGABYTE
☑ BLUETOOTH
☑ KAMER HD

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

HP ELITE BOOK 840 G3 – CORE I 5 GEN6 – RAM 8 GB DDR4 – SSD 256 GB – GRAFIKA HD 520 2.2 GB SHARE – WIFI – WEBCAM – BATERI E RE – TASTJER ME DRIT LED – SUPER I HOLLE ALUMIN

🛒 HP ELITE BOOK 840 G3
– CORE I 5 GJENERATA 6 6200U  2,4GHZ
– Max Turbo Frequency 3 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 8 GB
– SSD 256 GB
– GRAFIKA INTEL HD 520 2.2 GB SHARE
☑ MONITOR 14 INCH HD
☑ Rezulucion 1920×1080
☑ LED backlight – Anti glare
☑ MIC
☑ DISPLAY
☑ VGA
☑
3G SIM CARD
☑ USB 3.0
☑ BLUETOOTH
☑ FINGERPRINT
☑ LEXUES KARTASH SD
☑ TASTJERE ME DRITE LED
☑ BATERI E RE ( JO BATERI E PERDORUR )
☑ KAMER

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

HP ELITE BOOK 850 G1 – CORE I 5 GEN4 – RAM 8 GB – HDD 500 GB – GRAFIKA 2.2 GB – CAMERA – FINGERPRINT – WIFI

🛒 HP ELITE BOOK 850 G1
– CORE I 5 GJENERATA 4 4200U 2,3GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 8 GB DDR 3L 12800
– HDD 500 GB
– GRAFIKA HD 4400 2.2 GB SHARE
☑ MONITOR 15.6 INCH HD+ 1600×900
☑ WLED HD backlight – Anti glare
☑ USB 3.0
☑ DISPLAY PORT
☑ 4G SIM CART
☑ VGA
☑ FINGERPRINT
☑ SMART CARDREADER
☑ LAN GIGABYTE
☑ BLUETOOTH
☑ KAMER HD
☑ TASTJERE ME DRITE LED
☑ BATERI EKSELENTE

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

HP PRO BOOK 640 G1 – CORE I 5 GEN4 – RAM 8 GB – SSD 256 GB – GRAFIKA HD 2.2 GB – WIFI

🛒 HP PRO BOOK 640 G1  GJENDJA FIZIKE SI TE RINJ
– CORE I 5 GJENERATA 4 4210M 2,6GHZ
– QUAD CORE
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 8 GB
– SSD 256 GB
– GRAFIKA HD 4600  2.2 GB SHARE
☑ MONITOR 14 INCH HF
☑ LED backlight – Anti glare
☑ BLUETOOTH
☑ AUDIO HD
☑
DISPLAY
☑ USB 3.0
☑ LEXUES KARTASH SD
☑ VGA

☑ LAN GIGABYTE
☑
BATERI 100% SI E RE

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

HP PROBOOK 250 G5 – CORE I 5 GEN6 – RAM 8 GB ddr4 – SSD 256 GB – GRAFIKA 4 GB – DVD RW – WIFI – CAMER

🛒 HP PROBOOK 250 G5
– CORE I 5 GJENERATA 6 6200u 2,4GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 8 GB ddr4
– SSD 256 GB nvme m2
– GRAFIKA HD 520 4 GB SHARE
☑ MONITOR 15.6 INCH HD
☑ LED backlight – Anti glare
☑ DVD RW
☑ WEBCAMER
☑ BLUETOOTH
☑ AUDIO HD
☑
 3G
☑ USB 3.0
☑ LEXUES KARTASH SD
☑ VGA
☑ HDMI

☑ TASTJERE NUMERIKE
☑ SUPER I HOLLE
☑ BATERI E RE

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

HP PROBOOK 450 G2 – CORE I 5 GEN5 – RAM 8 GB – SSD 256 GB – GRAFIKA ATI R5 6 GB – DVD RW – WIFI – CAMER

🛒 HP PROBOOK 450 G2
– CORE I 5 GJENERATA 5 5200U 2,2GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 8 GB ddr4
– SSD 256 GB
– GRAFIKA HD 5500 4 GB SHARE
– GRAFIKA DEDIKUAR AMD RADEON R5 M255 2GB DEDIKUAR 6GB SHARE
☑ MONITOR 15.6 INCH HF
☑ LED backlight – Anti glare
☑ DVD RW
☑ WEBCAMER HD
☑ BLUETOOTH
☑ AUDIO HD
☑
 3G
☑ USB 3.0
☑ LEXUES KARTASH SD
☑ DISPLAY PORT
☑ VGA
☑ HDMI

☑ TASTJERE NUMERIKE
☑ FINGERPRINT
☑ BATERI NE GJENDJE TE MIRE

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

HP PROBOOK 650 G1 – CORE I 5 GEN4 – RAM 8 GB – SSD 128 GB – GRAFIKA 2.2 GB – DVD RW – WIFI – CAMER (JO I PERDORUR, VITRINE)

🛒 HP PROBOOK 650 G1
– CORE I 5 GJENERATA 4 4300M 2,6GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 8 GB
– SSD 128 GB
– GRAFIKA HD 4600 2.2 GB SHARE
☑ MONITOR 15.6 INCH FULL HD 1920 x 1080
☑ LED backlight – Anti glare
☑ DVD RW
☑ WEBCAMER HD
☑ BLUETOOTH
☑ AUDIO HD
☑
 3G
☑ USB 3.0
☑ LEXUES KARTASH SD
☑ DISPLAY PORT
☑ VGA
☑ PORT COM

☑ TASTJERE NUMERIKE
☑ BATERI POTHUAJSE E RE

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

HP PROBOOK 850 G3 – CORE I 5 GEN6 – RAM 8 GB ddr4 – SSD 256 GB – GRAFIKA 4 GB – DVD RW – WIFI – CAMER (JO I PERDORUR, VITRINE)

🛒 HP PROBOOK 850 G3
– CORE I 5 GJENERATA 6 6200M 2,4GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 8 GB ddr4
– SSD 256 GB
– GRAFIKA HD 520 4 GB SHARE
☑ MONITOR 15.6 INCH FULL HD 1920 x 1080
☑ LED backlight – Anti glare
☑ DVD RW
☑ WEBCAMER HD
☑ BLUETOOTH
☑ AUDIO HD
☑
 3G
☑ USB 3.0
☑ LEXUES KARTASH SD
☑ DISPLAY PORT
☑ VGA
☑ PORT COM

☑ TASTJERE NUMERIKE ME DRITA LED
☑ FINGERPRINT
☑ BATERI POTHUAJSE E RE

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

HP WORKSTATION ZBOOK 15 G2 – CORE I 7 GEN4 – RAM 16 GB – SSD 240 GB – GRAFIKA QUADRO 2 GB DEDIKUAR – WIFI

🛒 HP WORKSTATION ZBOOK 15 G2  GJENDJA FIZIKE SI TE RINJ
– CORE I 7 GJENERATA 4 4810MQ 2,8GHZ
– QUAD CORE 8 CPUS
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 16 GB
– SSD I RI 240 GB
– GRAFIKA NVIDIA QUADRO K2100 2 GB DEDIKUAR DDR5 10 GB SHARE
☑ MONITOR 15.6 INCH  FULL HD IPS VIVID COLOUR
☑ LED backlight – Anti glare
☑ BLUETOOTH
☑ WIFI DUAL BAND
☑ AUDIO HD
☑
DISPLAY
☑ USB 3.0
☑ LEXUES KARTASH SD
☑ VGA

☑ LAN GIGABYTE
☑ TASTJER NUMERIKE ME DRITA LED
☑
BATERI 100% SI E RE

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

LENOVO THINKPAD P51 WORKSTATION – CORE I 7 GEN7 7820HQ – RAM 16 GB DDR4 – SSD 512 GB NVME – GRAFIKA QUADRO M1200 4 GB DEDIKUAR – WIFI – BLUETOOTH – CAM

🛒LENOVO THINKPAD P51 WORKSTATION
– CORE I7-7820HQ 4X 2.90 GHZ
– Quad Core 8 berthama
– RAM 16 GB DDR4
– SSD 500 GB nvme
– GRAFIKA NVIDIA QUADRO M1200M 4GB DEDIKUAR 12 GB SHARE
– MONITOR 15,6 INCH IPS VIVID
– REZOLUCION 1920 X 1080 crystal
– WIFI – KAMER – BLUETOOTH
☑ BATERI EKSELENTE SI E RE
☑ KARIKUES

☑ LAN GIGABYTE
☑ TASTJER NUMERIKE

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

LENOVO THINKPAD T460 ULTRABOOK – CORE I 5 GEN6 – RAM 16 GB DDR4 – SSD 256 GB – GRAFIKA SKYLAKE GT2 HD 520 8.2 GB SHARE – WIFI – WEBCAM – TASTJER ME DRIT LED – SUPER I HOLLE – TOUCH SCREEN – PRODUKT VITRINE JO I PERDORUR

🛒 LENOVO THINKPAD T460 ULTRABOOK – PRODUKT VITRINE JO I PERDORUR
– CORE I 5 GJENERATA 6 6300U  2X QUAD CORE  2,4GHZ
– Max Turbo Frequency 3 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 16 GB DDR4
– SSD 256 GB
– GRAFIKA INTEL SKYLAKE HD 520 8.2 GB SHARE
☑ MONITOR 14 INCH FULL HD
☑ Rezulucion 1920×1080
☑ LED backlight – Anti glare
☑ KAMER A low-light sensitive 720p HD
☑ MINI DISPLAY PORT
☑ HDMI
☑
WIFI DUAL BAND
☑ USB 3.0
☑ LEXUES KARTASH SD
☑ TASTJERE ME DRITE LED
☑ BATERI NE GJENDJE SHUME TE MIRE
☑ KARIKUES ORIGJINAL

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

NEC VersaPro VK20E-M Te Ripaketuar nga Fabrika – INTEL CEL 2950M GEN 4 – RAM 4 GB – HDD 500 GB – GRAFIKA HD 2.2 GB SHARE – WIFI – HDMI – USB 3.0 – PORT COM

Te ripaketuar nga Fabrika NE KUTI – Made In Japan
🛒
NEC VersaPro VK20E-M
– INTEL CEL 2950M GEN 4 2.0 GHZ
– RAM 4 GB ddr3
– HDD 500 GB
– GRAFIKA HD  2.2 GB SHARE
☑ MONITOR 15.6 INCH HD 1366×768
☑ LED backlight – Anti glare
☑ WIFI
☑ USB 3.0
☑ PORT COM *RS232
☑ HDMI
☑ LAN GIGABIT
☑ VGA
☑ MIKROFON per te folur ne Skype
☑ LEXUES KARTASH APARATI FOTOGRAFIK
☑ BATERI EKSELENTE
☑ WINDOWS 8 LICENS DIXHITALE NE BIOS I PREINSTALUAR

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

TOSHIBA PORTEGE Z20T-2 – CORE M 5Y71 – RAM 8 GB – SSD 256 GB – GRAFIKA 4 GB SHARE – WIFI – DUAL KAMERA – TOUCH SCREAN

🛒 TOSHIBA PORTEGE Z20T-2  TOUCH
– CORE CORE M 5Y71 1,4GHZ (4 CPUS)
– QUAD CORE
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 8 GB
– SSD NVME 256 GB
– GRAFIKA HD 5300 4 GB SHARE 1920X1080
☑ MONITOR 13 INCH TOUCH SCREEN
☑ FULL HD IPS VIVID COLOUR
☑ LED backlight – Anti glare
☑ PEN PER TE SHKRUAR NE EKRAN
☑ BLUETOOTH
☑ WIFI
☑ DUAL CAMERA
☑ 5MP KAMERA FRONTALE , FULL HD KAMERA NGA PAS

☑ AUDIO HD CONEXANT
☑
HDMI DHE MIKRO HDMI
☑ USB 3.0
☑ LEXUES KARTASH SD
☑ WIRELES
☑ VGA

☑ LAN GIGABYTE
☑ TASTJER ME DRITA LED
☑
BATERI GJENDJE SHUME E MIRE DOPJO
☑ WINDOUS 8

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300