null

Produkte Origjinale

Markat më të njohura
null

Shpejtësi në transport

Cdo 15 ditë furnizim i ri
null

Produkte të testuara

Me pullë auditi
null

Produkte Ofertë

Oferta të ndryshme

SUPPER OFFERS!

WORKSTATION LENOVO THINKSTATION S30

370.00

🛒 WORKSTATION LENOVO THINKSTATION S30
(Performance si CORE I 7 GJenerata 7 -te)
 INTEL XEON HEXA CORE E5 2640
 Max Turbo Frequency 3.00 GHz
 6 CORE 12 Threads ( SIC CORE )
Intel® vPro™ Platform Eligibility Yes
Intel® Hyper-Threading Technology Yes
Intel® Virtualization Technology (VT-x) Yes
RAM 32 GB DDR3 ECC Error-correcting code
☑ ( ramet jane me ftohje alumini per te duruar me gjate ne pune )
 SSD 128 GB
HDD 500 GB
 GRAFIKA NVIDIA QUADRO K620 2GB DEDIKUAR
 DVD RW – KOPJON CD DVD
 BOKSE TE BRENDESHME
 12 PORTA USB
 LAN GIGABYTE 1 COPE

🎫 WINDOWS 7 PRO OEM STICKER
🛡 ANTIVIRUS I INSTALUAR

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

DELL OPTIPLEX 9030 ALL IN ONE 23 INCH FULL HD IPS

430.00

🛒 DELL OPTIPLEX 9030 ALL IN ONE 23 INCH FULL HD IPS
(Performance si CORE I 7 Gjenerata 4 )
CORE I 5 GJENERATA 4 QUAD CORE 4590 3.3GHZ
Max Turbo Frequency 3.70 GHz
Intel® vPro™ Platform Eligibility Yes
Intel® Virtualization Technology (VT-x) Yes
RAM 8 GB DDR3
 HDD 500 GB
GRAFIKA INTEL 4600 2.2 GB SHARE
23” Wide Viewing Angle, Full HD 1920x 1080 resolution with anti-glare coating
 DVD RW – KOPJON CD DVD
☑ WIFI
BOKSE TE BRENDESHME SUBVUFER BASS
☑ KAMER FULL HD KAPAK MBULUS PER KAMEREN 
☑ MIKROFON
☑ HDMI Input Connector
☑ HDMI Output Connector
☑ DisplayPort Connector
☑ Memory Card Reader
USB 3.0,  4 COPE
LAN GIGABYTE
Power Supply Unit Internal; 180W up to 85% Efficient PSU (80 PLUS Bronze)
☑ Kembe me piston ulet ngrihet rrotullohet sipas pozicionit te punes
☑ MAUS TASTJERE TE REJA MEETION

🎫 WINDOWS 7 PRO OEM STICKER
🛡 ANTIVIRUS I INSTALUAR

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

DELL LATITUDE E 7240 – CORE I 5 GEN4 – RAM 4 GB – SSD 256 GB – GRAFIKA 2.2 GB – CAMERA – WIFI – HDMI

199.00

🛒 DELL LATITUDE E7240
– CORE I 5 GJENERATA 4 4200M 2,5GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 4 GB DDR 3L 12800
– SSD 256 GB M SATA SUPER I SHPEJTE
– GRAFIKA HD 4400 2.2 GB SHARE
 MONITOR 12,5 INCH 1366×768
 WLED HD backlight – Anti glare
 USB 3.0
 HDMI
 Mini DisplayPort
 SMART CARDREADER
 LAN GIGABYTE
 BLUETOOTH
KAMER

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

SALE ENDS IN

2020/03/06 11:43:59
Sale!

HP Elite 8200 – CORE I5 GEN 2 – RAM 4 GB – HDD 500 GB – GRAFIKA 1.7 GB SHARE – DVD RW

120.00 90.00

CORE I 5 QUAD CORE GEN 2 2400 3.1 GHZ
Intel® vPro™ Technology Max Turbo Frequency 3.4 GHZ

 • RAM 4GB ddr3
 • HDD 500 GB
 • Grafika HD 2000 1,7 GB SHARE
 • AUDIO HD
 • Bokse te brendshme
 • 12 Porta USB
 • LAN GIGABYTE
 • PORT COM
 • DISPLAY PORT
 • PS2

WINDOWS 7 PRO OEM STICKER
Windows 10 pro fre upgrade

 Produktet tona kane me 6 muaj garanci dhe asistence teknike pas perfundimit te saj.

 Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

LATEST PRODUCTS

null

Music-F s-908v Subwoofer Bluetooth Usb Aux Kas drruri – CMIMI 3500 LEKE

28.50

🔈🔉🔊 Sherben 3 funksione ne 1 🔈🔉🔊
1- Bluetooth – Lidhjen deri ne 10 metra distance
me CELULAR, TABLET, LAPTOP
2- USB – Suporton muzike MP3
3- JACK ose AUX Lidhet me PC, LAPTOP, TV, VIDIO LOJRA ETJ . . .

🏆Krijuar per te percjell nje cilesi teper te larte te zerit nga sistemi i amplifikuar me BASS dhe Sterio.
🏆Bass teper i thell dhe frekuenca te ulta per nje ze realistik.
🏆Kase Drurri per nje cilesi tingulli me te thelle.
🏆Dizenjuar per te qen teper Elegant, pershtatur per ambiente te ndryshme shtepi zyre bisnes etj… Lidhet lehtesisht me Kompjuter, Laptop, Tablet, Celular, Mp3, Tv, dhe paisje gaming

Specifications:-
Wired bass computer for PC and Laptop computers
The kit includes: 2 main speakers + 1 extra speaker
Output power: 5W + 3W * 2 (THD) = 10%
Impedance: 4Ω
Speaker driver: 3 “+2” * 2
Plug input: 3.5mm
Line Input: DC5V
Feedback frequency: 80hz ~ 20khz
Separation: 50db

📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

Out Of Stock

MEETION 4 NE 1 COMBO C500 TASTJERE MAUS KUFJE TAPET – CMIMI 3900 LEKE

32.00

Gaming Keyboard Mouse and Headset Combo 4 IN 1

◆ Keyboard
1) Colorful backlit with breather.
2) Comfortable and soft keys, Suitable for gamers
3) Error-free running time, strokes: more than 10 000 000.
4) 19 keys anti-ghosting
5) Compatible with Windows XP/Vista/7/8/10, Mac OS.
6) 12 Fn shortcut buttons for Multimedia, Internet, etc.
7) Gold plating USB Interfacе”.

◆ Mouse
1) Variable highlight.
2) Ergonomic symmetric design for Right/Left hand.
3) Soft touch, Two additional navigation buttons (Forward and Back). 4) Precision optical sensor A704.
5) DPI switch,resolution: 800/1200/1600/2000.
6) Error-free running time, strokes: more than 3,000,000.
7) OS compatibility: Windows XP/Vista/7/8/10.
8) Number of keys: 7 + 1 (scroll wheel).

◆ Headphone
1) Comfortable leather ear covers.
2) Adjustable leather headband.
3) High fidelity sound quality stereo unit: Speaker unite Φ40mm, Sensitivity 110db, Impedance 32Ω, Frequency 20Hz~20KHz.
4) High sensitivity microphone: Sensititivity -58dB±3dB, Omini-directional, input power 50mW. Volume controller.
5) 2*3.5mm stereo audio connector.

◆ Mouse Pad
Cloth surface for high performance. Non-Skid natural rubber back. Optical-friendly mouse pad for improved tracking. Dimensions: 320*240*5mm. Weight: 150g.

Music-F E336 Boks me Bateri Portativ Wireless Bluetooth Usb KAS DRURI – CMIMI 1900 LEKE

16.00

🔈🔉🔊 Sherben 5 funksione ne 1 🔈🔉🔊
1- Bluetooth – Lidhjen deri ne 10 metra distance
2- USB – Suporton muzike MP3
3- SD CARD – Suporton muzike MP3
4- RADIO FM
5- BATERI litumi 1500mAh
6- MBAJTESE CELULARI

🏆Krijuar per te percjell nje cilesi teper te larte te zerit nga sistemi dual i bokseve ne 360 Grade.
🏆Bass teper i thell dhe frekuenca te ulta per nje ze realistik.
🏆Kase Drurri
🏆Dizenjuar per te qen teper Elegant, pershtatur per ambiente te ndryshme shtepi zyre bisnes etj… Lidhet me bluetooth Laptop, Tablet, Celular.

Product Specification
Material: Wood
Style: Wireless Portable Bluetooth Speaker
Loundspeaker: 2.5inch x 2.
Output Power: 4W x 2
Frequency Response: 60Hz-18KHz
Relationship Signal/Noise: ≥ 80dB
Power Supply Voltage: 0.5A DC 5V/USB
POWER Item Dimensions: 210 x 130 x105mm Packing
Size: 234 x 156 x 128mm

📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

GAMING PRODUCTS

MEETION MK20 High Quality Gaming Aluminum Mechanical 6 KOLORE LED NE NJE BUTON – CMIMI 7000 LEKE

57.00

Features:
1. Game style design with metal surface cover
2. Comfortable silicone handrails
3. High quality macro mechanical switch
4. RGB chroma Backlit customizable
5. Quick multimedia function FN + combination
6. Convertible W, S, A, D and ↑,↓,←,→
7. 64 grade e-sports game chips
8. Full page fully automatic SMT solution
9. Full key Anti-ghosting

Specifications:
1. Anti-Ghosting: full keys
2. Qty of shortcut buttons: 12
3. Keyboard type: Mechanical Blue switch
4. OS Compatibility: Windows XP/Vista/7/8/10  MAC OS X
5. Error-free running time: More than 50 million times
6. Interface: Gold-Plating USB
7. Wire length: 180 ± 1 cm
8. Weight: 1045±5g
9. Dimensions: approx.: 440*160*36 mm

Customize the lighting effect
FN+1 gaming mode 1(FPS) A, S, D, W, ←↓→↓Esc (Illuminated)
FN+2 gaming mode 2(CF)  A, S, D, W, Ctrl, Shift, Alt, R, G, Q, E, B, 1~5, Tab, F1~F3, Home, End, PgUp, PgDn, PrtSc  (Illuminated)
FN+3 gaming mode 3(COD)  Q, W, E, R, T, A, S, D,F, G, C, V, 1~7, Ctrl, Shift (Illuminated)
FN+4 gaming mode 4(RTS)  Q, W, E, R, A, S, D, G, X, Z, F, K, L, H, M, N, U, Y, T, P, 1~0, Ctrl, Shift, Alt (Illuminated)
FN+5 game model 5(LOL)  Q, W, E, R, D, G, F, B, V, Ctrl, Alt, Tab, 1~6, Esc  (Illuminated)
FN+6 gaming mode 6(car race)  A, S, D, W, R, ←↓→↓Ctrl, Shift, Alt (Illuminated)
FN+7 gaming mode 7(NBA)  A, F, S, W, R, E, ←↑→↓Z, X, C, V, 1~4 (Illuminated)
FN+8 game mode 8(LOL)  Q, W, E, R, D, F, B, 1~6 (Illuminated)
FN+9 user-defined 1
FN+0 user-defined 2

Out Of Stock

MEETION G20 High Quality Gaming RGB Chromatic – CMIMI 1900 LEKE

16.00
 • Model Number : MT-GM20
 • Brand : MeeTion
 • Connectivity : USB
 • Compatible with : Game Consoles
 • Mouse Type : Gaming Mouse
FEATURES:
1. CHROMATIC RGB CIRCULATION BACKLIT.
2. GAMING TEMPERAMENT ERGONOMIC DESIGN FOR RIGHT HANDS.
3. PRO GAMING OPTICAL SENSOR.
4. 6D SOFT TOUCH SWITCH.
5. MAX.4800 DPI HIGH RESOLUTION OPTICAL SENSING, THE DPI CAN BE CHANGED BY DPI SWITCH OR DRIVER SOFTWARE.
6. 5 KEYS PROGRAMMABLE BY DRIVER SOFTWARE.
7. GOLDEN-PLATED USB PLUG.
8. SUPER WEAR RESISTANCE TEFLON MAT.SPECIFICATIONS:
COLOR: BLACK
QTY OF KEY: 5+1 BUTTONS
BACK LIGHT: RGB CIRCULATION MODE
DPI: 200~4800 CPI
POLLING RATE: 125~1000 HZ/MS
FRAME RATE: MAX.6000 FPS
ACCELERATION: MAX. 15 G
TRACKING SPEED: MAX. 60 IPS
COMPATIBLESYSTEM: WIN XP/VISTA/7/8/10 MAC OS
INTERFACE: USB
CABLE LENGTH: 1.8±0.01M
DIMENSIONS: 131*68*42MM
WEIGHT: 160±5G

M200 MULTIMEDIA USB 114 KEYS WIRED 3-COLOR BACKLIGHT GAMING – CMIMI 1900 LEKE

16.00
 • It is exclusive cooling gaming keyboard to offer the most comfortable gaming environment.
 • Compatibility: Win10/ Win8/ Win7/ Vista/ XP/ 2000/ PC/ MAC/ OSX.10.2; USB plug and play, no driver needed
 • Three Adjustable Backlight Colors — FN+SL to switch the colors (Blue, Purple, Red) of backlighting and 3 levels of brightness(33%, 66% and 100%) adjustable, FN+↑ or FN+ ↓ to adjust it. Looks great with other gaming gear and makes it easy to find the exactly keys you’re looking even in dimly lit rooms
 • Keys Design: There are 104 keys, 19 keys are calibrated to prevent anti-ghosting, 10 programmable keys at your command and 12 dedicated media keys. Anti-skid, waterproof, laser etched, ABS material
 • Ergonomic Design: The Sokaton LED Illuminated Gaming Keyboard is designed ergonomically, which makes it comfortable for hour long gaming sessions

How to change the backlight of the keyboard?
FN+ SL: Turn on/off the backlight
FN+↑: Adjust brightness increase
FN+↓: Adjust brightness decrease

1 Month Local Warranty for manufacturing defects only
Size: 47 x 2.5 x 18cm

Package included:
1x Gaming keyboard

MeeTion M371 Gaming Mouse – CMIMI 700 LEKE

6.00

1. Mouse type wired optical
2. OS compatibility Windows XP/Vista/7/8/10
3. Number of keys 3 + 1 (scroll wheel)
4. Resolution 800/1200/1600 DPI (Sensors: Optical 8733)
5. Interfacе USB
6. Error-free running time, strokes more than 3,000,000
7. Cable length 1.50m
8. Dimension 124 × 67 × 40mm
9. Weight 130±5g”

KOTION EACH G2000 GAMING LED – CMIMI 2800 LEKE

23.00

Driver diameter: 50mm
impedantie: 16Ohm+/-15%
gevoeligheid: 108dB +/-3dB
frequentiebereik: 20-20 KHz
Mic dimensie: 6.0*5.0mm
Mic gevoeligheid:-38dB +/-3dB
Mic impedantie: 2.2 kohm
directiviteit: omni-directionele
LED werkspanning: DC5V +/-5%
werken stroom: Hieronder 100mA
Headset interface: USB (plug de USB connector, LED licht is, loskoppelen, het off) + 3.5mm stere
kabel lengte: Ca. 2.2 m/7.22ft

BEST SELLING PRODUCTS

Music-F E330 Boks me Bateri Portativ Wireless Bluetooth Usb Aux Sd Card – CMIMI 1700 LEKE

🔈🔉🔊 Sherben 6 funksione ne 1 🔈🔉🔊
1- Bluetooth – Lidhjen deri ne 10 metra distance
me CELULAR, TABLET, LAPTOP
2- USB – Suporton muzike MP3
3- JACK ose AUX Lidhet me PC, LAPTOP, TV, VIDIO LOJRA ETJ . . .
4- SD CARD – Suporton muzike MP3
5- RADIO FM
6- BATERI e rikarikueshme 5- 6 ore ne pune

Përshkrimi: Marka Muzikë-F E330 prodhon nje game te gjer produktesh audio Wireless Bluetooth Streaming – Lidheni pa tel me smartphone ose tabletë laptope me altoparlantin duke shijuar tingullin e plotë stereo. ; 6 orë kohë riprodhimi – Bateria e rimbushshme e Li-ion, mund te degjoni muzike me nje karikim deri në 5-6 orë kohë. Mund ta karikoni lehtesisht përmes një porte USB. Splash-proof- Merrni në plazh ose pishinë pa pasur nevojë të shqetësoheni për derdhjen e bulzave te ujit. Altoparlanti Wireless Meku (Music-F) E330 amplifikon zerin ne forme te perkryer.

Altoparlant – krijon nje muzike kristalisht të qarta.
Materiali i qëndrueshëm i pëlhurës dhe plastikes te forte e lejon të kapërcejë të gjitha aventurat tuaja.
Radiator Pasiv sjell tingullin e fuqishëm dhe tërheqës të veshit, i cili tingëllon me zë të lartë dhe i qartë.

Specifikimi: Materiali: Funksioni ABS: Aux-in, Bluetooth, FM, kartelë TF, Rishikimi i baterisë USB: 5-6 orë në kushte ideale. Chipa me dekodues pa tel audio, mbështet të gjitha pajisjet e lidhura wireless. Mbështetni FM Radio, Mund të kërkoni direkt për stacione radio. Cilësi e fantastike dhe dinamike e zërit, boksi mund të lidhen me telefonat mobil, kompjuterët, laptop, tabletave, TV etj . . .

📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

MEETION MT-K9310 TASTJERE GAMING – CMIMI 1900 LEKE

Backlit Gaming Keyboard

Features:

Multicolor key backlit
Comfortable and soft keys, perfect for gaming
19 keys anti-ghosting
Win lock function with LED indication
Compatible with Windows XP/Vista/7/8/10, Mac OS
12 Fn shortcut buttons

Specifications:
Cyrillic alphabet layout: Windows
Keys contact: membrane with tactile feedback
Error-free running time, strokes: more than 10 million
OS compatibility: Windows XP/Vista/7/8/10
Dimensions: 17.5 × 5.5 x 1.5 inches
Weight: 1.2 pounds

DELL LATITUDE E 7440 – CORE I 5 GEN4 – RAM 4 GB – SSD 256 GB – GRAFIKA 2.2 GB – CAMERA – WIFI – HDMI

199.00

🛒 DELL LATITUDE E7440
– CORE I 5 GJENERATA 4 4310M 2,5GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 4 GB DDR 3L 12800
– SSD 256 GB M SATA SUPER I SHPEJTE
– GRAFIKA HD 4400 2.2 GB SHARE
MONITOR 13,3 INCH 1366×768
 WLED HD backlight – Anti glare
 USB 3.0
 HDMI
 Mini DisplayPort
 SMART CARDREADER
 LAN GIGABYTE
 BLUETOOTH
KAMER

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

Out Of Stock

DELL LATITUDE E 6540 15.6 INCH FULL HD – LAPTOP PER GRAFIK DIZAIN

350.00

🛒 DELL LATITUDE E6540
– CORE I 5 GJENERATA 4 4200M 2,5GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 8 GB DDR 3L 12800
– SSD 256 GB M SATA SUPER I SHPEJTE
– GRAFIKA HD 4400 2.2 GB SHARE
– GRAFIKA ATI RADEON MARS XTX HD 8790 2 GB DEDIKUAR
MONITOR 15.6 INCH 1920×1080
 WLED HD backlight – Anti glare
 USB 3.0
 HDMI
 Mini DisplayPort
 SMART CARDREADER
 LAN GIGABYTE
 BLUETOOTH
 KAMER
4G

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

Sale!

FUJITSU Display B22W-6 LED

49.00 39.00
 • Size  22″
 • Widescreen  Yes
 • Resolution  1680 x 1050
 • Type  LCD
 • HD
 • DVI  1
 • DP  0
 • HDMI  0
 • VGA  1
 • Speakers  Yes
 • Height adjustment  Yes
 • Swivelling  Yes

MUSIC-F L5 BOKS ME BATERI LED PORTATIV WIRELESS BLUETOOTH USB AUX SD CARD – CMIMI 2500 LEKE

21.00

🔈🔉🔊 Sherben 6 funksione ne 1 🔈🔉🔊
1- Bluetooth – Lidhjen deri ne 10 metra distance
2- USB – Suporton muzike MP3
3- SD CARD – Suporton muzike MP3
4- RADIO FM
5- BATERI litumi E RIKARIKUSHME
6- DRITA LED e ndryshushme ne shume kombinime te ndryshme

• Communication: AUX
• Communication: Bluetooth
• Communication: USB
• Communication: Audio Line
• Audio Crossover: Full-Range
• Number of Loudspeaker Enclosure: 1
• Battery: Yes
• Speaker Type: Portable
• Cabinet Material: Plastic
• Model Number: L5
• Output Power: 5W
• PMPO: 6W
• Support Memory Card: Yes
• Playback Function: Radio
• Playback Function: MP3
• Playback Function: Other

📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

COMPUTER SERVICE

Computer and Laptop Service and Spares. We help in the process of identifying, troubleshooting, and resolving problems in a faulty computer. Specialized computer repair technicians at computer repair services deal with hardware and software issues pertaining to desktops, laptops, servers and the various components of these devices.

RECOMMENDED FOR YOU

AICHESON S18 Laptop Cooling Pad 4 Fans Adjustable 10 Inch to 17.3 Inch Notebook Cooler, Blue Light, CMIMI 1800 LEKE

15.00

1- Performance teper efikase 2 fane te medhenj dhe 2 fane te vegjel me shpejtesi 1500 RPM me 6 nivele ftohje.
2- Nuk shkakton zhurme gjate rotullimit.
3- Paned kontrolli dixhital, Drite led blu ne fan.
4- Dizajni Ergonomik 5 cilësime të rregullueshme të lartësisë.
5- Perballon laptop te madhesive te ndryshem nga 10inch deri ne 17.3 inch.
6- Ndihmon qendrimin drejte para laptopit per persona qe kane probleme me qafen dhe shpinen gjate qendrimit gjate para laptopit.

Out Of Stock

MEETION BLACK MT R547 WIRWLESS OPTICAL MOUSE BLACK – CMIMI 800 LEKE

7.00

Product Specification
Color Black
Brand Meetion
Material Plastic
Model Number Mt M-R547
DPI 1000, 1200, 1600
Warranty None
Buttons 3
Range Upto 10 Meter
Application For Windows
Operating Systems Windows
Battery Life None
Bluetooth Required None
Box Dimension 110x70x38mm
Buttons Left Or Right total 3
Connectivity Technology Wireless
Connector Description 2.4 ghz nano Receiver
Control Distance Upto 10 Meter
Dimension 110x70x38mm
Interface Mouse Wireless Mouse
Part Number R547
Plug And Play yes
Product Origin China
Receiver Yes
Supported Operating System Mouse Windows linux
Usb Type Usb 2.0
Minimum Order Quantity 5 For Single Piece

BW2610 CANTE SHPINE LEKURE – CMIMI 2800 LEKE

23.00

Model
BW2610
Type: Softback
OEM/ODM: Yes
Usage: School Student Travel Bussiness
Color: Black
Style: Casual
Logo: Silkscreen/heat transfer/embroidery/customized
Zipper: Metal or customer want to
packing: Inner Poly Bag+carton
Closure: Zipper
feature: Eco-friendly and Cheap and durable
Material: PU
Use: Day Backpack
Capacity: 30 – 40L

📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

CANTE LAPTOPI DORE KISSYENIA KS1251 – CMIMI 1800 LEKE

15.00

Merknaam: Kissyenia
Përbërja e materialit: Material elastik me cilësi të lartë
Pesha: 580g
Stijl: Biznes
Brendësia: Xhepa te ndryshem
Doreza / Lloji i Rripit: Dorezë e butë
Mbrojtësi: Shtresa te perforcuara kundra goditjes
Modelnummer: KS1251
Artikellengte: 30cm
Kapaciteti: mban cdo gje  iPad, 13,14,15 “Laptop, letër A4, Portofoli, fletore, etj. . .
Madhesia per laptop nga me i vogli deri tek 15.6 inç
Krijuar me material: NYLON dhe Poliester
Gjinia: Unisex
Zinxhir metalik profesional
Gjeresia 5cm

📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

UPS 600 VA SANTAK – CMIMI 4500 LEKE

37.00

GS600VA; GS 600 VA

Rated power 360W

Output voltage:230VAC, 50HZ ,Input voltage:230VAC

1 BATTERY 12V 7AH

Waveform Simulated Sine Wave

Europe Plug

2 PCS – Universal socket ( 1 -PC , 1 -MONITOR )

 • CPU controlled
 • Auto re-starts when AC recovers
 • Silence setup
 • Automatic charging(offline charging)
 • Battery low voltage protection
 • Overload short circuit protection
 • Wide input voltage range

FUJITSU SIEMENS E752 – I 5 GEN 3, RAM 8 GB (JO I PERDORUR, VITRINE)

195.00

🛒 FUJITSU SIEMENS E752
– CORE I 5 GJENERATA 3 3320M 2,5GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 8 GB
– HDD 320 GB
– GRAFIKA HD 4000 1.7 GB SHARE
MONITOR 15.6 INCH HD Crystal View
Rezulucion 1600×900
 LED backlight – Anti glare
 DVD RW
MIC
☑ DISPLAY
☑ VGA
 3G
 USB 3.0
SERIAL
☑ E-SATA
 LEXUES KARTASH SD
 TASTJERE NUMERIKE
 BATERI POTHUAJSE E RE

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

NEW ENTRY

MEETION M990S FULL MECHANILAC 8BUTTONS Programmable Macro Gaming Mouse

30.00

Full Mechanical
Programmable Macro Gaming Mouse
Color Black and Red
Qty of key 7+1 buttons
Back light RGB colorful
DPI 500-4000dpi
Polling rate 125-1000Hz/ms
Frame rate Max 4000 fps
Acceleration 20g
Tracking Speed 60ips
Compatible System
Win XP/Vista/7/8/10 MAC OS
Interface USB
Cable Length 1.8±0.01m
Dimensions 132*77*36mm
Weight 160±5g

Out Of Stock

MSI NVIDIA GTX 1050 TI 4GB OC

159.00
Out Of Stock

RAZER LED XLARGE XL 80CM X 30CM – CMIMI 1900 LEKE

Razer Goliathus EXTRA LARGE LED

12 lighting effects, so cool and funny.
Support to switch different colors to meet your needs.
Voltage: 5V土5%
Interface: USB

 • Slick, taut weave for speedy mouse movements
 • Pixel-precise targeting and tracking
 • Optimized for all mouse sensitivities and sensors
 • Highly portable cloth-based design
 • Anti-fraying stitched frame
 • Anti-slip rubber base
 • Available in four different sizes: small, medium, large, extended
 • Extended 80 CM X 30 CM
Sale!

GAMING HIGH SETTINGS – HP Elite 8200 – CORE I5 GEN 2 – RAM 16 GB – HDD 500 GB – GRAFIKA GTX 1650 4 GB DEDIKUAR – DVD RW

390.00 330.00

CORE I 5 QUAD CORE GEN 2 2400 3.2 GHZ
Intel® vPro™ Technology Max Turbo Frequency 3.6 GHZ

 • RAM 16 GB ddr3
 • HDD 500 GB
 • Grafika E RE NE KUTI MSI GTX 1650 OC 4 GB DEDIKUAR 12 GB SHARE
 • AUDIO HD
 • Bokse te brendshme
 • 12 Porta USB
 • LAN GIGABYTE
 • PORT COM
 • DISPLAY PORT
 • PS2

WINDOWS 7 PRO OEM STICKER
Windows 10 pro fre upgrade

 Produktet tona kane me 6 muaj garanci dhe asistence teknike pas perfundimit te saj.

 Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

TOP BRANDS

Out Of Stock

SAMSUNG SL-M2026 Laser Printer Black and White

Brand Samsung
Connectivity Type Hi-Speed USB 2.0
Print Speed Normal Up to 20 ppm
Memory 128 MB
Display Type 2-line LCD (16 characters per line)
Copy Speed Black Up to 20 cpm
Duty cycle Up to 10,000 pages
Model Number M2060

BARCODE READER Zonerich ZQ-LS6025 – CMIMI 3900 LEKE

32.00

SPECIFICATION

1.       Barcode type: EAN8, EAN13, Code128, Code39, Code93, Codebar125

2.       Scan speed:120reads/sec

3.       Reading accuracy:0.10-0.852mm

4.       Reading distance:10-520mm

 

FEATURES

1.         1D handheld laser scanner

2.         Wider width of field than a typical CCD

3.         Ultra low error rate at 1/5,000,000

4.         Small size with manual and automatic scanning mode

5.         Three popular data ports : RS232, PS2, USB

JOYSTICK CMIMI 1000 LEKE

8.00
 • USB Interface
 • Analog & digital Mode
 • Compatible with Windows 9X, ME, XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10
 • Dual Vibration Motors
 • Ergonomic Comfortable handgrip design

Cooling Pad 638 2 FAN – CMIMI 1400 LEKE

12.00
 • Colour: Black
 • Material: Metal mesh,plastic,Rubber
 • Weight: 786g
 • Product dimensions: 392 x 266 x 67mm (W/D/H)
 • Fan Dimension: 140 x 140 x 15mm
 • Fan Speed: 1200RPM
 • Fan noise: 15~17.5dB (A)
 • Bearing Type: Hydro Bearing
 • Voltage Range: 4.5 – 5.5V
 •  (x2): 12 x 12 cm c/u Fan, Large Air Flow, Silent.
 • Two Port USB Hub, Meet USB Devices Use Requirement.
 • Five Angle Support, Ergonomic Design, With The Use Of More Comfortable Feeling.
 • Unique Non-Slip Technology, Ensure That The Notebook Use safety.

HOT CATEGORIES

DELL LATITUDE E6420 – CORE I 5 GEN2 – RAM 4 GB – HDD 320 GB – GRAFIKA 1.7 GB – DVD RW – WIFI – HDMI

140.00

🛒 DELL LATITUDE E6420
– CORE I 5 GJENERATA 2 2520M 2,5GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 4 GB
– HDD 320 GB
– GRAFIKA HD 3000 1.7 GB SHARE
 MONITOR 14,1 INCH 1366×768
 LED backlight – Anti glare
 DVD
 HDMI
 SMART CARDREADER
 LAN GIGABYTE
BLUETOOTH

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

WEBSITI JONE http://kapidani.com/
https://www.instagram.com/pccserviceal/

🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

HP PRO BOOK 6460 B – CORE I 5 GEN2 – RAM 4 GB – HDD 320 GB – GRAFIKA 1.7 GB – DVD RW – WIFI

140.00

🛒 HP PRO BOOK 6460 B
– CORE I 5 GJENERATA 2 2520M 2,5GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 4 GB
– HDD 320 GB
– GRAFIKA HD 3000 1.7 GB SHARE
 MONITOR 14,1 INCH 1366×768
 LED backlight – Anti glare
 DVD
 DISPLAY
 SMART CARDREADER
 LAN GIGABYTE
 BLUETOOTH

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

WEBSITI JONE http://kapidani.com/
https://www.instagram.com/pccserviceal/

🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

MSI Optix MAG241CV 23.6″inch 144Hz Monitor Curved Gaming

285.00
 • Curved Gaming display (1500R) – The best gameplay immersion.
 • FHD High Resolution – Game titles will even look better, displaying more details due to the FHD resolution.
 • 144Hz Refresh Rate – Real smooth gaming.
 • 1ms response time – eliminate screen tearing and choppy frame rates.
 • Gaming OSD App – Create the ultimate viewing settings for your game.
 • True colors – DCI-P3 90% & sRGB 115%.
 • AMD FreeSync™ Premium Technology – Tear free, stutter free, fluid gaming.
 • Anti-Flicker and Less Blue Light – game even longer and prevent eye strain and fatique.
 • Frameless design – Ultimate gameplay experience.
 • 178° wide view angle.
 • https://www.msi.com/Monitor/Optix-Mag241c

ASUS VA326HR 31.5″ inch 144HZ Monitor Curved Gaming

340.00
 • 31.5” FHD display with 178° wide viewing angle and a 1800R panel curvature makes movies and games more immersive
 • 144Hz rapid refresh rate for incredibly-smooth and fast gaming visual
 • ASUS-exclusive GamePlus provides Crosshair and Timer function for better gaming experience
 • The TÜV Rheinland-certified ASUS Flicker-Free and Low Blue Light technologies

  https://www.asus.com/Monitors/VA326HR/

HYUNDAI HY 888 SUBWOOFER KARAOKE USB AUX KAS DRRURI PANEL LED – CMIMI 8500 LEKE

🏆Klasi me i lart i kualitetit dizainit dhe fuqise.
Lidhet me JACK ose AUX Lidhet me PC, LAPTOP, TV, VIDIO LOJRA ETJ . . .
Karaoke per 2 mikrofone, nund te kendojne 2 zera ne te njejten kohe.
Panel me drita led qe levizin sipas volumit
SUPORTON USB MP3

Output power: 60W
Signal to noise ratio: ≥85dB
Separation: ≥85dB
Input sensitivity: 550mV
Frequency response: 18Hz-20KHz
Input voltage: ~ 220V / 50Hz
Speaker size: 5.25 “+3” × 2

📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

ONIKUMA K6 PROFESIONALE – LED GAMING – PC XBOX PS4 LAPTOP – CMIMI 3500 LEKE

29.00
Specifications:
Model: ONIKUMA
Driver diameter: 50mm
Impedance: 32Ohm
Sensitivity: 106+-3dB at 1KHz
Frequency range: 20Hz-20KHz
Mic dimension: 6.0 * 2.7mm
Mic sensitivity: -38dB +/- 1dB
Mic impedance: 2.2kohm
LED working voltage: DC5V +/- 5%
Headset interface: 3.5mm + USB (USB Only for LED light)
Cable length: Approx. 2.2m / 7.22ft
Color: Black&Red
Package content:
1 * K6 3.5mm plug Headphones
1 * 1 to 2 3.5mm jack adapter cable
1 * User manual

Samsung SyncMaster S24C450BW 24 Inch Widescreen LCD Monitor

59.00

Model SA450
Brand Samsung
Diagonal Screen Size 24″
Max Resolution 1920 x 1200
Color Support 16.7M
Image Brightness 250cd/㎡
Image Contrast Ratio 1000:1
Response Time 5ms
Viewing Angle Horizontal Viewing Angle: 170
Vertical Viewing Angle: 160
Inputs D-sub, DVI
USB Hub No
Built in Speakers No
Stand Adjustments height, pivot, tilt
VESA Compatible (wall mount) Yes, 100 x 100
Dimensions (WxDxH) 22″ x 7.91″ x 15.7″
Misc

SSD Western Digital Green 240 GB

39.00

Design: Solid State Drive (SSD)
Form factor: 2.5″
Interface: SATA 6 Gb/s
Read: 545 MB/s
MTBF: 1 million hours
Power consumption: 2.8 W (in operation), 0.025 W (idle)
Dimensions: 100 x 70 x 7 mm

FUJITSU Esprimo P700 E85

70.00

INTEL G3260 3.10 GHZ gjenerata 4-ter
INTEL G3260 Ka performance te ngjashme me Core i5

 • RAM 4GB ddr3
 • HDD 250 GB
 • Grafika HD 2000 1,7 GB SHARE
 • Interface DVI
 • AUDIO HD
 • Bokse te brendshme
 • 12 Porta USB
 • LAN GIGABYTE
 • PORT COM
 • DISPLAY PORT
 • PS2

I vetmi produkt qe prodhohet akoma ne Gjermani – MADE IN GERMANY

WINDOWS 7 PRO OEM STICKER
Windows 10 pro fre upgrade

 Produktet tona kane me 6 muaj garanci dhe asistence teknike pas perfundimit te saj.

 Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH