Showing all 9 results

BW2610 CANTE SHPINE LEKURE – CMIMI 2800 LEKE

L23

Model
BW2610
Type: Softback
OEM/ODM: Yes
Usage: School Student Travel Bussiness
Color: Black
Style: Casual
Logo: Silkscreen/heat transfer/embroidery/customized
Zipper: Metal or customer want to
packing: Inner Poly Bag+carton
Closure: Zipper
feature: Eco-friendly and Cheap and durable
Material: PU
Use: Day Backpack
Capacity: 30 – 40L

📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

Out Of Stock

CANTE 3 FUNKSIONE NE NJE – CMIMI 2500 LEKE

L20

Cante 3 ne 1 – Cante dore, Cante shpine, Cante shpatulle ne 1.
Prodhuar me një material të frymëmarrjes për të parandaluar ndjenjën e nxehtë dhe të djersitur gjatë veshjes.

Lloji i artikullit: Cante multifunksionale laptopi tableti etj . . .
Materiali: Najloni Poliester rezistent ndaj gervishtjeve
Ngjyra: E zezë, e purpurt, kafe
Lloji i mbylljes: Zinxhir
Dimensioni: përafërsisht. 30 x 13 x 41 cm
Kapaciteti: Mund të ruajë laptop 15.6 inç
Lloji: Shpatull / Shpinës / Dore
Gjinia: Uniseks
Siguria: Rezistente ndaj shiut

Paketa përfshin:
Paketë laptopë 1x laptop me Port USB

📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

CANTE LAPTOPI DORE KISSYENIA KS1251 – CMIMI 1800 LEKE

L15

Merknaam: Kissyenia
Përbërja e materialit: Material elastik me cilësi të lartë
Pesha: 580g
Stijl: Biznes
Brendësia: Xhepa te ndryshem
Doreza / Lloji i Rripit: Dorezë e butë
Mbrojtësi: Shtresa te perforcuara kundra goditjes
Modelnummer: KS1251
Artikellengte: 30cm
Kapaciteti: mban cdo gje  iPad, 13,14,15 “Laptop, letër A4, Portofoli, fletore, etj. . .
Madhesia per laptop nga me i vogli deri tek 15.6 inç
Krijuar me material: NYLON dhe Poliester
Gjinia: Unisex
Zinxhir metalik profesional
Gjeresia 5cm

📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

CANTE LAPTOPI DORE KISSYENIA KS1252 – CMIMI 1800 LEKE

L15

Merknaam: Kissyenia
Përbërja e materialit: Material elastik me cilësi të lartë
Pesha: 580g
Stijl: Biznes
Brendësia: Xhepa te ndryshem
Doreza / Lloji i Rripit: Dorezë e butë
Mbrojtësi: Shtresa te perforcuara kundra goditjes
Modelnummer: KS1251
Artikellengte: 30cm
Kapaciteti: mban cdo gje  iPad, 13,14,15 “Laptop, letër A4, Portofoli, fletore, etj. . .
Madhesia per laptop nga me i vogli deri tek 15.6 inç
Krijuar me material: NYLON dhe Poliester
Gjinia: Unisex
Zinxhir metalik profesional
Gjeresia 5cm

📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

Out Of Stock

CANTE SHPINE ANTI VJEDHJE – CMIMI 2500 LEKE

L20

Dimensionet e produktit:
W: 28 cm / 11 “
H: 43 cm / 16.9 ”
D: 13 cm / 5.1 “

Përmbajtja: 12.5 litra
Pesha e ngarkesës: 8.5 kg / 18.7 lbs
Pesha e çantës: 885 gram

Ndarja e laptopëve:
27 cm x 33 – 40 cm x 3,5 cm (Gjerësia x Lartësia x

Pjesa e Tabletave:
25,5 cm x 12 – 18 cm x 1 cm (gjerësia x Lartësia x

Karakteristikat kryesore:
• Gjinia Unisex
• Zinxhir & Xhepa të fshehura
• Rezistent ndaj prerjeve dhe gervishtjeve
• Port e integruar i karikimit USB
• Balancim peshe e pershtatur per te ulur 20% peshe
• Pëlhurë kundër ujit shiut
• Ndriçimi i shiritave të sigurisë
• Ndarje mbrojtëse nga goditja
• Përshtatet një Tabletë 9,7 “(ndarje tabletë)
• Përshtatet një laptop 15.6 “(ndarje laptop)

 

📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

 

CANTE SHPINE PER LAPTOPE TE MEDHENJ- CMIMI 2500 LEKE

L20

Prodhuar per te mbajtur laptopet e medhenj

Lloji i artikullit: Cante multifunksionale laptopi tableti etj . . .
Materiali: Najloni Poliester rezistent ndaj gervishtjeve
Ngjyra: E zezë, e purpurt, kafe
Lloji i mbylljes: Zinxhir
Dimensioni: përafërsisht. 30 x 13 x 41 cm
Kapaciteti: Mund të ruajë laptop 17.3 inç
Lloji: Shpatull / Shpinës / Dore
Gjinia: Uniseks
Siguria: Rezistente ndaj shiut

Paketa përfshin:
Paketë laptopë 1x laptop me Port USB

📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

HP Prelude 15.6-inch Backpack (2Z8P3AA) (Black) – CMIMI 2500 LEKE

L20
  • Casual and stylish design
  • High quality, durable and water repellant fabric
  • Large storage capacity – fits up to 15.6” laptops
  • Conveniently placed compartments and pockets

 

Specifications

Weight
0.38 kg
Minimum dimensions (W x D x H)
31 x 10.5 x 45.5 cm
What’s in the box
Backpack

Material: Polyester

Lenovo 15.6″ Inch Laptop Backpack B210 (Black) – CMIMI 2500 LEKE

L20
  • Casual and stylish design
  • High quality, durable and water repellant fabric
  • Large storage capacity – fits up to 15.6” laptops
  • Conveniently placed compartments and pockets

 

Compatibility: Fits up to 15.6″ Laptops
Dimensions (W x D x H)
(mm) : 150 x 455 x 340
(inches) : 5.9″ x 17.9″ x 13.3″
Weight: Starting at 0.99 lbs (453 g)
Material: Polyester

Fits Up To (L x D x H) 255 x 22 x 362 mm (10.0 x 0.8 x 14.2 in)
Color Black
Weight 453 g (0.90 lbs)
Brand Lenovo
Package Type PE bag
Height 455 mm (17.9 in)
Length 340 mm (13.3 in)
Depth 150 mm (5.9 in)
Warranty Period 1 Year
Outside Fabric Material Polyester
Padded Notebook Compartment Yes
Shipment Group Lenovo 15.6″ Laptop Casual Backpack B210