Trust Mauro USB Chat Headset – CMIMI 2500 LEKE

20.50

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

Emri : Kufje Trust

Modeli :Trust

Ngjyra : Zeze

Tipi i Lidhjes : USB

Gjatesia e kabllit : 2.5 metra

Kontroll ne Distance : Po

Category:

Description

Kufje Mauro Headset ideale per perdorim nga qendrat Call Center me gjatesi 2.5 metra. Kufjet  jane me dizanj te pershtatshem me permasa te rregullueshme dhe veshore te rehatshme . Cilesi shume e larte nga mikrofoni per biseda te gjata. Butoni shtese ju mundeson bllokimin e mikrofonit (mute) nga operatori qe te mos degjohen bisedat.Gjithashtu realizoni edhe inline remote me kufjet Trust Mauro. Lehtesisht praktike ne istalim, mjafton ti vendosni tek porta USB ne PC. Ideale per lojra online, muzike, chating dhe perdorim skype