CANTE SHPINE ANTI VJEDHJE – CMIMI 2500 LEKE

20.00

Dimensionet e produktit:
W: 28 cm / 11 “
H: 43 cm / 16.9 ”
D: 13 cm / 5.1 “

Përmbajtja: 12.5 litra
Pesha e ngarkesës: 8.5 kg / 18.7 lbs
Pesha e çantës: 885 gram

Ndarja e laptopëve:
27 cm x 33 – 40 cm x 3,5 cm (Gjerësia x Lartësia x

Pjesa e Tabletave:
25,5 cm x 12 – 18 cm x 1 cm (gjerësia x Lartësia x

Karakteristikat kryesore:
• Gjinia Unisex
• Zinxhir & Xhepa të fshehura
• Rezistent ndaj prerjeve dhe gervishtjeve
• Port e integruar i karikimit USB
• Balancim peshe e pershtatur per te ulur 20% peshe
• Pëlhurë kundër ujit shiut
• Ndriçimi i shiritave të sigurisë
• Ndarje mbrojtëse nga goditja
• Përshtatet një Tabletë 9,7 “(ndarje tabletë)
• Përshtatet një laptop 15.6 “(ndarje laptop)

 

📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

 

Out of stock

Category:

Description

Shënime:
1. Për shkak të monitorimit të ndryshëm dhe efektit të dritës, ngjyra e vërtetë e sendit mund të jetë paksa e ndryshme nga ngjyra e treguar në fotografi. Faleminderit!
2. Ju lutemi lejoni devijimin matës 1-3 cm për shkak të matjes manuale.