DELL LATITUDE E 3380 – Intel GEN7 4415u – RAM 8 GB ddr4 – SSD 128 GB – GRAFIKA HD 610 2.2 GB – CAMERA – WIFI – HDMI – SUPER I HOLL

L185

🛒 DELL LATITUDE E3380
– Intel GEN7 4415u 2,3GHZ (4 CPUs)
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 8 GB DDR 4
– SSD 128 GB
– GRAFIKA HD 610 2.2 GB SHARE
☑ MONITOR 13.3 INCH 1360×768
☑ WLED FULL HD backlight – Anti glare
☑ MONITOR ME SHTRESE MBROJTESE PER SYTE
☑
 USB 3.0
☑ HDMI
☑ SIM CART

☑ SD CARDREADER
☑ LAN GIGABYTE
☑ BLUETOOTH
☑ KAMER HD
☑ BATERI NE GJENDJE SHUME TE MIRE
( Krijuar qe baterija te mbaj gjate )
☑ GJENDJE FIZIKE GRADA A, 10 NGA 10 PIKE TE MUNDESHME
( Pothuajse te pa perdorur, pa asnje shenje perdorimi )
☑ Karikues ORIGJINAL
☑ WIN 10 PRO STICKER – FREE UPGRATE WIN 11

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

Categories: ,