HP ELITE BOOK 840 G1 – CORE I 5 GEN4 – RAM 8 GB – SSD 256 GB – GRAFIKA 2.2 GB – CAMERA – FINGERPRINT – WIFI – MONITOR TOUCH

🛒 HP ELITE BOOK 840 G1
– CORE I 5 GJENERATA 4 4210U 2,4GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 8 GB DDR 3L 12800
– SSD 256 GB  SUPER I SHPEJTE
– GRAFIKA HD  2.2 GB SHARE
MONITOR ME PREKJE – TUCHSCREAN
MONITOR 14 INCH HD+ 1600×900
WLED HD backlight – Anti glare
 USB 3.0
DISPLAY PORT
☑ 4G SIM CART
☑ VGA
FINGERPRINT
 SMART CARDREADER
 LAN GIGABYTE
 BLUETOOTH
KAMER HD

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

Category:

Description

Laptop ekran me Prekje ( touch screan )
Ideal per mesues qe japim mesim online dhe shpjegojne ne ekran formula te ndrushme duke shkruajtur si ne rabele.
Teper i pershtacem per te ber provime dhe teste online.
I holl i lehte praktik per tu menaxhuar ne dore.
HP ELITE BOOK eshte seria profesionale e laptopeve te kompanise amerikane HP
Teper rezistent ne perdorim shume te shpejte ne procese.