HP ELITE BOOK 850 G1 – CORE I 5 GEN4 – RAM 8 GB – HDD 500 GB – GRAFIKA 2.2 GB – CAMERA – FINGERPRINT – WIFI

🛒 HP ELITE BOOK 850 G1
– CORE I 5 GJENERATA 4 4200U 2,3GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 8 GB DDR 3L 12800
– HDD 500 GB
– GRAFIKA HD 4400 2.2 GB SHARE
MONITOR 15.6 INCH HD+ 1600×900
WLED HD backlight – Anti glare
 USB 3.0
DISPLAY PORT
☑ 4G SIM CART
☑ VGA
FINGERPRINT
 SMART CARDREADER
 LAN GIGABYTE
 BLUETOOTH
KAMER HD
☑ TASTJERE ME DRITE LED
☑ BATERI EKSELENTE

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

Category:

Description

I holl i lehte praktik per tu menaxhuar ne dore.
HP ELITE BOOK eshte seria profesionale e laptopeve te kompanise amerikane HP
Teper rezistent ne perdorim shume te shpejte ne procese.