HP ELITE BOOK 840 G3 – CORE I 5 GEN6 – RAM 8 GB DDR4 – SSD 256 GB – GRAFIKA HD 520 2.2 GB SHARE – WIFI – WEBCAM – BATERI E RE – TASTJER ME DRIT LED – SUPER I HOLLE ALUMIN

🛒 HP ELITE BOOK 840 G3
– CORE I 5 GJENERATA 6 6200U  2,4GHZ
– Max Turbo Frequency 3 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 8 GB
– SSD 256 GB
– GRAFIKA INTEL HD 520 2.2 GB SHARE
MONITOR 14 INCH HD
Rezulucion 1920×1080
LED backlight – Anti glare
MIC
☑ DISPLAY
☑ VGA
3G SIM CARD
 USB 3.0
☑ BLUETOOTH
☑ FINGERPRINT
 LEXUES KARTASH SD
TASTJERE ME DRITE LED
BATERI E RE ( JO BATERI E PERDORUR )
☑ KAMER

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

Category: