HP PROBOOK 450 G2 – CORE I 5 GEN5 – RAM 8 GB – SSD 256 GB – GRAFIKA ATI R5 6 GB – DVD RW – WIFI – CAMER

🛒 HP PROBOOK 450 G2
– CORE I 5 GJENERATA 5 5200U 2,2GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 8 GB ddr4
– SSD 256 GB
– GRAFIKA HD 5500 4 GB SHARE
– GRAFIKA DEDIKUAR AMD RADEON R5 M255 2GB DEDIKUAR 6GB SHARE
MONITOR 15.6 INCH HF
 LED backlight – Anti glare
 DVD RW
WEBCAMER HD
 BLUETOOTH
☑ AUDIO HD
 3G
 USB 3.0
 LEXUES KARTASH SD
☑ DISPLAY PORT
☑ VGA
☑ HDMI

TASTJERE NUMERIKE
FINGERPRINT
BATERI NE GJENDJE TE MIRE

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

Category: