KOMC KM 9232 – CMIMI 650 LEKE

Model NO. KM-9232
Style Headband
Jack Type 3.5mm
Microphone With Microphone
Type Electret Earphone
Use PC/MP3/Cell Phone
Wire Material PVC
Trademark KOMC
Specification Headphone
Inpedance 32Ohm

Category:

Description

Kufje portabel te perthyeshme, teper praktike ne transport.
Perdoret per aktivitete sportive minimalisht e lehte si peshe.
Eshte e preshtacme per te gjithe personat qe udhetojne dhe duan te kene gjera praktike me vete.
Mikrofoni mund te shkeputet, dhe te vendoset me fishe aux kur e do per te folur.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KOMC KM 9232 – CMIMI 650 LEKE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment