Music-F E330 Boks me Bateri Portativ Wireless Bluetooth Usb Aux Sd Card – CMIMI 1700 LEKE

🔈🔉🔊 Sherben 6 funksione ne 1 🔈🔉🔊
1- Bluetooth – Lidhjen deri ne 10 metra distance
me CELULAR, TABLET, LAPTOP
2- USB – Suporton muzike MP3
3- JACK ose AUX Lidhet me PC, LAPTOP, TV, VIDIO LOJRA ETJ . . .
4- SD CARD – Suporton muzike MP3
5- RADIO FM
6- BATERI e rikarikueshme 5- 6 ore ne pune

Përshkrimi: Marka Muzikë-F E330 prodhon nje game te gjer produktesh audio Wireless Bluetooth Streaming – Lidheni pa tel me smartphone ose tabletë laptope me altoparlantin duke shijuar tingullin e plotë stereo. ; 6 orë kohë riprodhimi – Bateria e rimbushshme e Li-ion, mund te degjoni muzike me nje karikim deri në 5-6 orë kohë. Mund ta karikoni lehtesisht përmes një porte USB. Splash-proof- Merrni në plazh ose pishinë pa pasur nevojë të shqetësoheni për derdhjen e bulzave te ujit. Altoparlanti Wireless Meku (Music-F) E330 amplifikon zerin ne forme te perkryer.

Altoparlant – krijon nje muzike kristalisht të qarta.
Materiali i qëndrueshëm i pëlhurës dhe plastikes te forte e lejon të kapërcejë të gjitha aventurat tuaja.
Radiator Pasiv sjell tingullin e fuqishëm dhe tërheqës të veshit, i cili tingëllon me zë të lartë dhe i qartë.

Specifikimi: Materiali: Funksioni ABS: Aux-in, Bluetooth, FM, kartelë TF, Rishikimi i baterisë USB: 5-6 orë në kushte ideale. Chipa me dekodues pa tel audio, mbështet të gjitha pajisjet e lidhura wireless. Mbështetni FM Radio, Mund të kërkoni direkt për stacione radio. Cilësi e fantastike dhe dinamike e zërit, boksi mund të lidhen me telefonat mobil, kompjuterët, laptop, tabletave, TV etj . . .

📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

Category:

Description

Product Features
Bluetooth – 3.0 + EDR
Other Supports – L2 Cap / A2DP (AVCTP)/AVDTP/AVRCP
supports Handsfree ( HSP/HFP)
Built in Mic for handsfree phone calls
working distance / range- 10 meters
Signal to Noise ratio (SNR)>90DB
Battery 1200 MAH , Playing Time – 6 Hr
Speaker Driver – 52 mm X 2
Power 5 Watt X 2
Frequency Response 150 Hz- 20 KHz
Dimension of product – 75.5 MM X 75.5 MM X 161.6 MM ( 75.5 X 75.5 X 161.6 )MM
Weight – 512 gram
Charging – 5 Volts