HYUNDAI HY 888 SUBWOOFER KARAOKE USB AUX KAS DRRURI PANEL LED – CMIMI 8500 LEKE

🏆Klasi me i lart i kualitetit dizainit dhe fuqise.
Lidhet me JACK ose AUX Lidhet me PC, LAPTOP, TV, VIDIO LOJRA ETJ . . .
Karaoke per 2 mikrofone, nund te kendojne 2 zera ne te njejten kohe.
Panel me drita led qe levizin sipas volumit
SUPORTON USB MP3

Output power: 60W
Signal to noise ratio: ≥85dB
Separation: ≥85dB
Input sensitivity: 550mV
Frequency response: 18Hz-20KHz
Input voltage: ~ 220V / 50Hz
Speaker size: 5.25 “+3” × 2

📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

Category:

Description

🏆Marka me e njohur HYUNDAI.
🏆Mundeson te beni KARAOKE ne familie duke suportuar 2 zera ne te njeten kohe.
🏆Nuk perfshin mikrofon ne paketim.
🏆
Krijuar per te percjell nje cilesi teper te larte te zerit nga sistemi i amplifikuar me BASS dhe Sterio.
🏆Bass teper i thell dhe frekuenca te ulta per nje ze realistik.
🏆Kase Drurri per nje cilesi tingulli me te thelle.
🏆Dizenjuar per te qen teper Elegant, pershtatur per ambiente te ndryshme shtepi zyre bisnes etj… Lidhet lehtesisht me Kompjuter, Laptop, Tablet, Celular, Mp3, Tv, dhe paisje gamin

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HYUNDAI HY 888 SUBWOOFER KARAOKE USB AUX KAS DRRURI PANEL LED – CMIMI 8500 LEKE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment