Music-F s-908v Subwoofer Bluetooth Usb Aux Kas drruri – CMIMI 3500 LEKE

28.50

๐Ÿ”ˆ๐Ÿ”‰๐Ÿ”Šย Sherben 3 funksione ne 1ย ๐Ÿ”ˆ๐Ÿ”‰๐Ÿ”Š
1- Bluetooth – Lidhjen deri ne 10 metra distance
me CELULAR, TABLET, LAPTOP
2- USB – Suporton muzike MP3
3- JACK ose AUX Lidhet me PC, LAPTOP, TV, VIDIO LOJRA ETJ . . .

๐Ÿ†Krijuar per te percjell nje cilesi teper te larte te zerit nga sistemi i amplifikuar me BASS dhe Sterio.
๐Ÿ†Bass teper i thell dhe frekuenca te ulta per nje ze realistik.
๐Ÿ†Kase Drurri per nje cilesi tingulli me te thelle.
๐Ÿ†Dizenjuar per te qen teper Elegant, pershtatur per ambiente te ndryshme shtepi zyre bisnes etj… Lidhet lehtesisht me Kompjuter, Laptop, Tablet, Celular, Mp3, Tv, dhe paisje gaming

Specifications:-
Wired bass computer for PC and Laptop computers
The kit includes: 2 main speakers + 1 extra speaker
Output power: 5W + 3W * 2 (THD) = 10%
Impedance: 4ฮฉ
Speaker driver: 3 “+2” * 2
Plug input: 3.5mm
Line Input: DC5V
Feedback frequency: 80hz ~ 20khz
Separation: 50db

๐Ÿ“ƒย – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
๐Ÿ ย Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
โ˜Ž๏ธย Nr kontakti 0692040300

Category:

Description

Speakers with 2 Power Jacks 1 Jack, You plug the power port directly into the power socketย 1 Jack AUX 3.5 You plug in Jack with a headset icon in the computer or CPU
Use for phone or tablet:
Speaker with 2 jacks 1 Jack source, You plug in backup battery with capacity of 12,000 or more or 220V
1 Jack AUXย power supplyย 3.5 You plug into Jack ear listen to your phone or tablet.

Description of large speaker
Large speaker size x width x height: 20 x 20 x 20 cm

Description of 2 small speakers attached
Size of each speaker length x width x height: 10 x 10 x 10 cm

Specifications:-
Wired bass computer for PC and Laptop computers
The kit includes: 2 main speakers + 1 extra speaker
Output power: 5W + 3W * 2 (THD) = 10%
Impedance: 4ฮฉ
Speaker driver: 3 “+2” * 2
Plug input: 3.5mm
Line Input: DC5V
Feedback frequency: 80hz ~ 20khz
Separation: 50db