APPLE MACBOOK PRO 9,1/A1286 (15-inch, Mid 2012)

🚨🚨 Mega Okazion NXITONI 🚨🚨
💶💶OFERTE SPECIALE – Cmimi 23,000 LEKE 💶💶
🛒APPLE MACBOOK PRO 9,1/A1286
☑ CORE I7-3720QM 2.60 GHZ
☑ Quad Core
☑ RAM 8 GB
☑ SSD 500 GB
☑ GRAFIKA Nvidia Geforce GT650M Dedikuar
☑ MONITOR I MADH 15,4 INCH
☑ REZOLUCION 1440 X 900
☑ WIFI
☑ KAMER
☑ BLUETOOTH
☑ BATERI EKSELENTE
☑ KARIKUES
🎁 CANTE DHURATE
🎁 MAUS WIFI DHURATE
🎁 TRANSPORT FALAS NE SHQIPERI
Category:

Description

🚀 Bëhu një hap para me MacBook Pro!
Dëshiron të eksplorosh potencialin tënd maksimal kudo që shkon? Nëse po, ky MacBook Pro është miku yt më i mirë! Me një dizajn tërheqës dhe një performancë të pabesueshme, ai do të të bëjë të ndjehesh si një pionier i teknologjisë.
💻 Performancë në Gjendje Të Lartë: Procesori i fuqishëm dhe memorja e përparuar të japin mundësinë për të punuar me shpejtësi dhe efikasitet. Nuk ka asgjë që mund ta ngadalësojë punën tënde kreative.
🌟 Ekrani : Përjetimi i imazhit të shkëlqyer, ngjyrat e thella dhe detajet e qarta të ekrani Retina do të të bëjnë të përjetosh një botë të re të ngjashme me realitetin.
🔋 Jetëgjatësi e Batterisë: Puno pa u shqetësuar për çdo moment me jetëgjatësi të ndihmuar nga bateria e laptopit. Çdo moment është një aventurë e re për të eksploruar dhe krijimtari.
📸 Krijimi në Nivele të Reja: Nga fotografimi deri në redaktimin e video-t, ky laptop do të jetë partneri yt më i mirë. Aplikacionet profesionale do të punojnë si një ëndërr, duke të lejuar të shprehësh veten në mënyra që nuk i ke menduar kurrë më parë.
💼 Lehtësi në Ushtrimin e Detyrave: Ndihmo veten të jesh më produktiv me përfitimet e shumta të sistemit operativ MacOS. Navigimi i lehtë dhe performanca e jashtëzakonshme do të ndihmojnë në përmbushjen e çdo detyre, pa patur nevojë të humbësh kohë për frustrime teknike.
Kështu që, nëse dëshiron të bësh një hap përpara drejt një eksperiencë të re teknologjike, ky MacBook Pro është zgjedhja e duhur për ty. Nuk është vetëm një laptop, por një shfrytëzim i potencialit tënd maksimal. Mos e humb këtë mundësi për të bërë një investim në punën dhe kënaqësinë tënde! 🚀