DELL LATITUDE E 7450 – CORE I 7 GEN5 – RAM 8 GB – SSD 240 GB I RI – GRAFIKA 2.2 GB – CAMERA – WIFI – HDMI – SUPER SLIM – FULL HD – GRADA AAA+ SI I RI

350.00

🛒 DELL LATITUDE E7450
– CORE I 7 GJENERATA 5 5600 2,6GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 8 GB DDR 3L 12800
– SSD 240 GB I RI I PA PERDORUR
– GRAFIKA HD 5500 2.2 GB SHARE
MONITOR 14 INCH 1920×1080 FULL HD
 WLED HD backlight – Anti glare
 USB 3.0
HDMI
 Mini DisplayPort
 SMART CARDREADER
 LAN GIGABYTE
 BLUETOOTH
KAMER
DRITE NE TASTJERE

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

Category:

Description

Dell ka perforcuar serinë e saj PROFESIONALE Latitude dhe shtoi një numër modelesh të reja me shpejtesi shume te larte dhe peshe te lehte dizain teper elegant. Dell Latitude E7450 është një ultrabook kompakt i biznesit 14inç, i cili dëshiron të kenaq te gjithe perdorusit me pajisje profesionale dhe veçori premium.
Kas alumini e perforcuar per te mbrojtur ekranin slim led.
Shpejtesi maksimale dhe qendrueshmeri per ore te gjata pune.
Krijuar per te qen nje laptop teper jetgjate me pjese teper profesionale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DELL LATITUDE E 7450 – CORE I 7 GEN5 – RAM 8 GB – SSD 240 GB I RI – GRAFIKA 2.2 GB – CAMERA – WIFI – HDMI – SUPER SLIM – FULL HD – GRADA AAA+ SI I RI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment