HP PRO BOOK 640 G1 – CORE I 5 GEN4 – RAM 8 GB – SSD 256 GB – GRAFIKA HD 2.2 GB – WIFI

🛒 HP PRO BOOK 640 G1  GJENDJA FIZIKE SI TE RINJ
– CORE I 5 GJENERATA 4 4210M 2,6GHZ
– QUAD CORE
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 8 GB
– SSD 256 GB
– GRAFIKA HD 4600  2.2 GB SHARE
MONITOR 14 INCH HF
LED backlight – Anti glare
 BLUETOOTH
☑ AUDIO HD
DISPLAY
 USB 3.0
LEXUES KARTASH SD
☑ VGA

☑ LAN GIGABYTE
BATERI 100% SI E RE

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

Category: