DELL LATITUDE E 5450 – CORE I 5 GEN5 – RAM 4 GB – SSD 256 GB – GRAFIKA 2.2 GB – CAMERA – FINGERPRINT – WIFI – HDMI

🛒 DELL LATITUDE E5450
– CORE I 5 GJENERATA 5 5300U 2,29GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 4 GB DDR 3L 12800
– SSD 256 GB M SATA SUPER I SHPEJTE
– GRAFIKA HD 5500 2.2 GB SHARE
MONITOR 14 INCH 1920×1080
WLED FULL HD backlight – Anti glare
 USB 3.0
 HDMI
☑ 4G SIM CART
☑ DRITE NE TASTJERE
FINGERPRINT
 SMART CARDREADER
 LAN GIGABYTE
 BLUETOOTH
KAMER HD

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

Category:

Description

Dell ka perforcuar serinë e saj PROFESIONALE Latitude dhe shtoi një numër modelesh të reja me shpejtesi shume te larte dhe peshe te lehte dizain teper elegant. Dell Latitude E5450 është një ultrabook kompakt i biznesit 14inç, i cili dëshiron të kenaq te gjithe perdorusit me pajisje profesionale dhe veçori premium.
Kas alumini e perforcuar per te mbrojtur ekranin slim led.
Shpejtesi maksimale dhe qendrueshmeri per ore te gjata pune.
Krijuar per te qen nje laptop teper jetgjate me pjese teper profesionale.