FUJITSU SIEMENS E752 – I 5 GEN 3, RAM 8 GB (JO I PERDORUR, VITRINE)

220.00

🛒 FUJITSU SIEMENS E752
– CORE I 5 GJENERATA 3 3320M 2,5GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 8 GB
– HDD 320 GB
– GRAFIKA HD 4000 1.7 GB SHARE
MONITOR 15.6 INCH HD Crystal View
Rezulucion 1600×900
 LED backlight – Anti glare
 DVD RW
MIC
☑ DISPLAY
☑ VGA
 3G
 USB 3.0
SERIAL
☑ E-SATA
 LEXUES KARTASH SD
 TASTJERE NUMERIKE
 BATERI POTHUAJSE E RE

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

Category:

Description

FUJITSU SIEMENS E752 – Eshte produkt vitrine i pa perdorur ne individe me pare.
Keto laptope kane qendruar ne markete ne Gjermani per ekspozite.
Grada FULL A do të thotë që artikulli është në gjendje 100% të punës.
Kozmetikisht 10 nga 10 perfekte, nuk ka asnje shenje perdorimi, gervishtje te vogla etj . . .
Ekrani eshte ndertuar me teknolodhi te larte per te patur imazh sa me te qarte dhe ngjyra te bukura ( Crystal View )
Seria FUJITSU SIEMENS E752 esthe seria e bisnes klas laptop, version profesional.
Baterija eshte nje komponent qe Toshiba e ka pike te forte pasi kalon limitet e pritshmerive tuaja.
Disponon maksimumin e portave pe te gjitha lidhjet me fisha te ndryshem.
Krijuar per te perballuar ore te gjata ne pune pa patur problem mbinxehjen.
I perforcuar si shasi per te mos patur thyerje te kapakeve.
I vetmi model laptopi qe prodhohet ne Japoni ( MADE IN JAPAN )
Duke permbushur standarte teper te larta dhe shume certifikime cilesie.