NEC VersaPro VK20E-M Te Ripaketuar nga Fabrika – INTEL CEL 2950M GEN 4 – RAM 4 GB – HDD 500 GB – GRAFIKA HD 2.2 GB SHARE – WIFI – HDMI – USB 3.0 – PORT COM

Te ripaketuar nga Fabrika NE KUTI – Made In Japan
🛒
NEC VersaPro VK20E-M
– INTEL CEL 2950M GEN 4 2.0 GHZ
– RAM 4 GB ddr3
– HDD 500 GB
– GRAFIKA HD  2.2 GB SHARE
MONITOR 15.6 INCH HD 1366×768
 LED backlight – Anti glare
 WIFI
USB 3.0
PORT COM *RS232
 HDMI
 LAN GIGABIT
VGA
 MIKROFON per te folur ne Skype
 LEXUES KARTASH APARATI FOTOGRAFIK
BATERI EKSELENTE
☑ WINDOWS 8 LICENS DIXHITALE NE BIOS I PREINSTALUAR

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

Category:

Description

Laptop te ripaketuar ne kuti individuale nga fabrika NEC Made In Japan
Ideal per familje bisnes dhe per te naviguar ne internet.