DELL LATITUDE E 6540 15.6 INCH FULL HD – CORE I 5 GEN4 – RAM 16 GB – SSD 256 GB – GRAFIKA ATI RADEON MARS XTX HD 8790 – CAMERA – WIFI – HDMI – LAPTOP PER GRAFIK DIZAIN

🛒 DELL LATITUDE E6540
– CORE I 5 GJENERATA 4 4200M 2,5GHZ
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 16 GB DDR 3L 12800
– SSD 256 GB M SATA SUPER I SHPEJTE
– GRAFIKA HD 4400 2.2 GB SHARE
– GRAFIKA ATI RADEON MARS XTX HD 8790 2 GB DEDIKUAR
MONITOR 15.6 INCH 1920×1080
 WLED HD backlight – Anti glare
 USB 3.0
 HDMI
 Mini DisplayPort
 SMART CARDREADER
 LAN GIGABYTE
 BLUETOOTH
 KAMER
4G

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

Category:

Description

Kompjuter Profesional Workstation, krijuar per pune te renda si Autocad, 3D Max, Sketchup, Photoshop, Premier,
Light Room, After Effects, Cubase etj . . .
Performanca teper e larte ben qe programet te punojne lehtesisht dhe ne rendera te medhenj.
Laptopi eshte krijuar me karte grafike 2 gb te dedikuar qe te suportoje me se miri vizualizimin e projekteve tuaja.
Ky laptop ofron një ekuilibër të madh midis madhësisë dhe transportueshmërisë. Ekrani është 15.6 “dhe laptopi është i trashë vetëm 1.3 inç.
Grada A do të thotë që artikulli është në gjendje 100% të punës. Kozmetikisht 9 nga 10 perfekte.
Gërvishtje të vogla, gjendje shume e pranushme për një laptop të përdorur që mund të konsiderohet.