LENOVO THINKPAD P51 WORKSTATION – CORE I 7 GEN7 7820HQ – RAM 16 GB DDR4 – SSD 512 GB NVME – GRAFIKA QUADRO M1200 4 GB DEDIKUAR – WIFI – BLUETOOTH – CAM

🛒LENOVO THINKPAD P51 WORKSTATION
– CORE I7-7820HQ 4X 2.90 GHZ
– Quad Core 8 berthama
– RAM 16 GB DDR4
– SSD 500 GB nvme
– GRAFIKA NVIDIA QUADRO M1200M 4GB DEDIKUAR 12 GB SHARE
– MONITOR 15,6 INCH IPS VIVID
– REZOLUCION 1920 X 1080 crystal
– WIFI – KAMER – BLUETOOTH
☑ BATERI EKSELENTE SI E RE
☑ KARIKUES

☑ LAN GIGABYTE
☑ TASTJER NUMERIKE

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

Category: