FUJITSU SIEMENS CELSIUS WORKSTATION – CORE I 7 GEN4 MQ – RAM 16 GB – SSD 240 GB – GRAFIKA QUADRO 2 GB DEDIKUAR – WIFI – DVDRW

🛒 FUJITSU SIEMENS WORKSTATION  GJENDJA FIZIKE SI TE RINJ
– CORE I 7 GJENERATA 4 4800 MQ 2,7GHZ
– QUAD CORE 8 CPUS
– Max Turbo Frequency 3,2 GHZ
– Intel® Hyper-Threading Technology
– RAM 16 GB
– SSD I RI 240 GB
– GRAFIKA NVIDIA QUADRO K2100 2 GB DEDIKUAR DDR5 10 GB SHARE
MONITOR 15.6 INCH  FULL HD IPS VIVID COLOUR
LED backlight – Anti glare
 BLUETOOTH
☑ WIFI DUAL BAND
☑ AUDIO HD
DISPLAY
 USB 3.0
LEXUES KARTASH SD
☑ VGA
☑ DVD ROM

☑ LAN GIGABYTE
☑ TASTJER NUMERIKE
BATERI 100% SI E RE

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga Mine Peza
☎️ Nr kontakti 0692040300

Category: