Showing all 21 results

{ KOMPJUTER I RI } HP 290 G2 Desktop MT – RAM 4 GB RRD4 – SSD 240 GB – GRAFIKA UHD 2 GB SHARE

320.00

INTEL GOLD G5500 3.80 GHZ gjenerata 6-te
I krahasuar me Core i3 gen 6

 • RAM 4 GB ddr4
 • SSD 240 GB
 • Grafika UHD Graphics 630 2 GB SHARE
  4K Ultra High Definition Video
 • Interface DVI
 • AUDIO HD
 • Bokse te brendshme
 • 12 Porta USB
 • LAN GIGABYTE
 • HSMI
 • PORT COM
 • PS2

MAUS TASTJERE

WINDOWS 7 PRO OEM STICKER
Windows 10 pro fre upgrade

 Produktet tona kane me 6 muaj garanci dhe asistence teknike pas perfundimit te saj.

 Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

{ KOMPJUTER I RI } HP 290 G4 Desktop MT – RAM 8 GB RRD4 – HDD 1 TB – GRAFIKA UHD 2 GB SHARE

445.00

INTEL CORE I 3 QUAD CORE 10100 3.80 GHZ gjenerata 10-te
Max Turbo Frequency4.30 GHz
ESHTE GJENERATA E FUNDIT I PRODHUAR

 • RAM 8 GB ddr4
 • HDD 1 TB
 • Grafika UHD Graphics 630 2 GB SHARE
  4K Ultra High Definition Video
 • Interface DVI
 • AUDIO HD
 • Bokse te brendshme
 • 12 Porta USB
 • LAN GIGABYTE
 • HSMI
 • PORT COM
 • PS2

MAUS TASTJERE

WINDOWS 7 PRO OEM STICKER
Windows 10 pro fre upgrade

 Produktet tona kane me 6 muaj garanci dhe asistence teknike pas perfundimit te saj.

 Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

DELL OPTIPLEX 9030 ALL IN ONE 23 INCH FULL HD IPS

430.00

🛒 DELL OPTIPLEX 9030 ALL IN ONE 23 INCH FULL HD IPS
(Performance si CORE I 7 Gjenerata 4 )
CORE I 5 GJENERATA 4 QUAD CORE 4590 3.3GHZ
Max Turbo Frequency 3.70 GHz
Intel® vPro™ Platform Eligibility Yes
Intel® Virtualization Technology (VT-x) Yes
RAM 8 GB DDR3
 HDD 500 GB
GRAFIKA INTEL 4600 2.2 GB SHARE
23” Wide Viewing Angle, Full HD 1920x 1080 resolution with anti-glare coating
 DVD RW – KOPJON CD DVD
☑ WIFI
BOKSE TE BRENDESHME SUBVUFER BASS
☑ KAMER FULL HD KAPAK MBULUS PER KAMEREN 
☑ MIKROFON
☑ HDMI Input Connector
☑ HDMI Output Connector
☑ DisplayPort Connector
☑ Memory Card Reader
USB 3.0,  4 COPE
LAN GIGABYTE
Power Supply Unit Internal; 180W up to 85% Efficient PSU (80 PLUS Bronze)
☑ Kembe me piston ulet ngrihet rrotullohet sipas pozicionit te punes
☑ MAUS TASTJERE TE REJA MEETION

🎫 WINDOWS 7 PRO OEM STICKER
🛡 ANTIVIRUS I INSTALUAR

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

DELL PRECISION T1650 WORKSTATION – XEON QUAD CORE E3 1220 V2 3.10 GHZ – RAM 16 GB – SSD 256 GB – GRAFIKA NVIDIA QUADRO K600 9.2GB SHARE – DVD RW

270.00
🛒 DELL PRECISION T1650 WORKSTATION – GRADA A SI TE RINJ
– XEON QUAD CORE E3 1220 V2 3.10 GHZ
– Max Turbo Frequency 3,5 GHZ
– Intel® vPro™ Technology
– Cores 4 – Threads 8
☑ RAM 16 GB ddr3 ECC error corekt correction code
☑ SSD 256 GB
☑ GRAFIKA NVIDIA QUADRO K600 9.2 GB SHARE
☑ DVD -RW
☑ USB
☑ PORT DISPLAY
☑ PORTA USB
☑ LAN GIGABYTE
☑ FIREWIRE
☑ PS 2

🛠
ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

DELL PRECISION T7610 WORKSTATION – XEON SIX CORE E5 1650 V2 3.50 GHZ – RAM 32 GB – SSD 256 GB i ri – HDD 1 TB – GRAFIKA NVIDIA GTX 275 12GB SHARE – DVD RW

450.00
🛒 DELL PRECISION 7610 – GRADA A SI TE RINJ
– XEON SIX CORE E5-1650 v2 @ 3.50GHz 3.50 GHZ
– Max Turbo Frequency 3,9 GHZ
– Intel® vPro™ Technology
– Cores 6 – Threads 12
☑ RAM 32 GB ddr4 ECC error corekt correction code
☑ SSD 256 GB SSD I RI
☑ HDD 1 TB
☑ GRAFIKA NVIDIA GTX 275  GB SHARE
☑ DVD -RW
☑ USB
☑ PORT DISPLAY
☑ PORTA USB
☑ LAN GIGABYTE
☑ FIREWIRE
☑ PS 2

🛠
ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

FUJITSU SIEMENS – CORE I 3 GEN 3 – RAM 4 GB – HDD 500 GB – GRAFIKA HD 2.7 GB SHARE – DVD RW

95.00

FUJITSU SIEMENS99% SI I RI PAK MUAJ I PERDORUR

– CORE I 3 QUAD CORE
– Gen 3 3220 3.2GHZ
– Max Turbo Frequency 3,6 GHZ
– Intel® vPro™ Technology
– Cores 4
– Threads 4
RAM 4 GB ddr3 PC3- 12800
HDD 500 GB SATA 7200 RPM
GRAFIKA HD 2500 1.7 GB SHARE
DVD -RW
USB 3.0
PORT DISPLAY 2 COPE
10 PORTA USB
LAN GIGABYTE
PS 2
WINDOWS 7 PRO STICKER OEM
free upgrade to windows 10

Produkt I prodhuar ne Gjermani – MADE IN GERMANY

-GARANCIA 6 MUAJ
ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
– Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
Nr kontakti 0692040300

Sale!

FUJITSU SIEMENS CELSIUS W520 WORKSTATION – XEON QUAD CORE E3 – 1230 V2 3.3 GHZ – RAM 16 GB – HDD 500 GB – GRAFIKA ATI FIRE PRO V5900 2GB DDR5 – DVD

485.00 330.00

🛒 FUJITSU SIEMENS CELSIUS W520 WORKSTATION
INTEL XEON QUAD CORE E3 1230 V2
Max Turbo Frequency 3.7 GHz
4 CORE 8 Threads ( QUAD CORE )
Intel® vPro™ Platform Eligibility Yes
Intel® Hyper-Threading Technology Yes
Intel® Virtualization Technology (VT-x) Yes
RAM 16 GB DDR3
 HDD 500 GB
GRAFIKA ATI RADEON FIREPRO V5900 2GB DDR5 DEDIKUAR
DVD
 BOKSE TE BRENDESHME
12 PORTA USB
☑ USB 3.0
☑ COM
 LAN GIGABYTE 1 COPE

🎫 WINDOWS 7 PRO OEM STICKER
🛡 ANTIVIRUS I INSTALUAR

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

HP Elite 800 G1 – CORE I5 GEN 4 – RAM 8 GB – HDD 500 GB – GRAFIKA 2.2 GB SHARE

155.00

CORE I 5 QUAD CORE GEN 4 4570 3.0 GHZ
Intel® vPro™ Technology Max Turbo Frequency 3.4 GHZ

 • RAM 8 GB ddr3
 • HDD 500 GB
 • Grafika HD 4600 2,2 GB SHARE
 • AUDIO HD
 • Bokse te brendshme
 • 12 Porta USB
 • LAN GIGABYTE
 • PORT COM
 • DISPLAY PORT
 • PS2

WINDOWS 7 PRO OEM STICKER
Windows 10 pro fre upgrade

 Produktet tona kane me 6 muaj garanci dhe asistence teknike pas perfundimit te saj.

 Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Sale!

HP ELITE 8200 ose 8300 – INTEL G 630 – RAM 4 GB – HDD 250 GB – GRAFIKA 2 GB

69.00 59.00

INTEL G630 2.7 GHZ GEN2
INTEL G630 Ka performance te ngjashme me Core i3

 • RAM 4 GB ddr3
 • HDD 250 GB
 • Grafika HD 2 GB SHARE
 • Interface VGA
 • AUDIO HD
 • Bokse te brendshme
 • 12 Porta USB 3.0
 • LAN GIGABYTE
 • PORT COM
 • DISPLAY PORT
 • PS2

I vetmi produkt qe prodhohet akoma ne Gjermani – MADE IN GERMANY

WINDOWS 7 PRO OEM STICKER
Windows 10 pro fre upgrade

 Produktet tona kane me 6 muaj garanci dhe asistence teknike pas perfundimit te saj.

 Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

HP Elite 8300 – CORE I7 GEN 3 – RAM 8 GB – HDD 500 GB – GRAFIKA HD 2.2 GB SHARE – DVD RW

190.00

CORE I 7 QUAD CORE GEN 3 3770 3.2 GHZ
Intel® vPro™ Technology Max Turbo Frequency 3.6 GHZ

 • RAM 8 GB ddr3
 • HDD 500 GB
 • Grafika INTEL HD 2.2 GB SHARE
 • AUDIO HD
 • Bokse te brendshme
 • 12 Porta USB
 • LAN GIGABYTE
 • PORT COM
 • DISPLAY PORT
 • PS2

WINDOWS 7 PRO OEM STICKER
Windows 10 pro fre upgrade

 Produktet tona kane me 6 muaj garanci dhe asistence teknike pas perfundimit te saj.

 Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

HP Z400 WORKSTATION – Xeon QUAD CORE W3520 – RAM 16 GB – HDD 500 GB – ATI RADEON – DVD

230.00

HP Z 400 WORKSTATION
Intel Xeon QUAD CORE W3520 3.2 GHZ
RAM 16 GB ECC
HDD 500 GB
GRAFIKA ATI RADEON 2.2 GB SHARE
DVD RW
LAN GIGABYTE 2 COPE
USB 3.0
PS2

🛡 ANTIVIRUS I INSTALUAR

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

 

HP Z400 WORKSTATION – Xeon QUAD CORE W3580 – RAM 8 GB – HDD 500 GB – ATI RADEON – DVD

155.00

HP Z 400 WORKSTATION
Intel Xeon QUAD CORE W3580 3.2 GHZ
RAM 8 GB
HDD 500 GB
GRAFIKA ATI RADEON 2.2 GB SHARE
DVD RW
LAN GIGABYTE 2 COPE
USB 3.0
PS2

🛡 ANTIVIRUS I INSTALUAR

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

 

HP Z420 WORKSTATION – Xeon QUAD CORE E5-1620 – RAM 16 GB ECC – SSD 240 GB – ATI RADEON – DVD RW

270.00

HP Z 420 WORKSTATION – FULL GRAD A
Intel Xeon QUAD CORE E5 1620 3.2 GHZ
4 CORE 8 THREATS
RAM 16 GB DDR3L  ECC ( Error correction code memory )
SSD 240 GB
GRAFIKA ATI RADEON 2.2 GB SHARE
DVD RW
LAN GIGABYTE 2 COPE
USB 3.0
PS2
FIREWIRE

🛡 ANTIVIRUS I INSTALUAR

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

 

HP Z440 WORKSTATION – Xeon HEXA CORE E5-1650 V4- RAM 16 GB DDR4 ECC – SSD 256 GB – NVIDIA QUADRO 5000 – DVD RW

550.00

HP Z 440 WORKSTATION – FULL GRAD A
Intel Xeon HEXA CORE E5 1650 3.2 GHZ
6 CORE 12 THREATS
RAM 16 GB DDR4L  ECC ( Error correction code memory )
SSD 256 GB
GRAFIKA NVIDIA QUADRO 5000 10 GB SHARE
DVD RW
LAN GIGABYTE 2 COPE
USB 3.0
PS2
FIREWIRE

🛡 ANTIVIRUS I INSTALUAR

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

 

HP Z620 WORKSTATION – Xeon E5-2620 v2 – RAM 32 GB – HDD 1 TB – ATI RADEON FIRE PRO V5900 – DVD

470.00

HP Z 620 WORKSTATION
Intel Xeon E5-2620 v2 @ 2.10GHz
HEXA CORE   SIX CORE

Clockspeed: 2.1 GHz
Cores: 6 Threads: 12
Turbo Speed: 2.6 GHz

Intel® Turbo Boost Technology 2.0
Intel® vPro™ Platform Eligibility Yes
Intel® Hyper-Threading Technology Yes
Intel® Virtualization Technology (VT-x) Yes
Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) Yes
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Yes

RAM 32 GB
HDD 1 TB
GRAFIKA ATI RADEON V5900 2 GB DEDIKURA DDR5
AMD FirePro Professional Graphics 256 bits.
MAKSIMUM REZULUCIONI 2560 x 1600
DVD RW
LAN GIGABYTE 2 COPE
USB 3.0
PS2

🛡 ANTIVIRUS I INSTALUAR

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300

 

LENOVO ThinkCentre M83 – CORE I 5 GEN 4 – RAM 8 GB – HDD 500 GB – GRAFIKA HD 2.2 GB SHARE – DVD RW

155.00

LENOVO ThinkCentre M83  99% SI I RI PAK MUAJ I PERDORUR

– CORE I 5 QUAD CORE
– Gen 4 4670 3.2GHZ
– Max Turbo Frequency 3,6 GHZ
– Intel® vPro™ Technology
– Cores 4
– Threads 4
RAM 8 GB ddr3 PC3- 12800
HDD 500 GB SATA 7200 RPM
GRAFIKA HD 4600 2.2 GB SHARE
DVD -RW
USB 3.0
PORT DISPLAY 2 COPE
10 PORTA USB
LAN GIGABYTE
PS 2
WINDOWS 7 PRO STICKER OEM
free upgrade to windows 10

Produkt I prodhuar ne Gjermani – MADE IN GERMANY

-GARANCIA 6 MUAJ
ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
– Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
Nr kontakti 0692040300

LENOVO ThinkCentre M83 – CORE I 5 GEN 4 – RAM 8 GB – SSD 128 GB – GRAFIKA HD 2.2 GB SHARE – DVD RW

165.00

LENOVO ThinkCentre M83  99% SI I RI PAK MUAJ I PERDORUR

– CORE I 5 QUAD CORE
– Gen 4 4670 3.2GHZ
– Max Turbo Frequency 3,6 GHZ
– Intel® vPro™ Technology
– Cores 4
– Threads 4
RAM 8 GB ddr3 PC3- 12800
SSD 128 GB
GRAFIKA HD 4600 2.2 GB SHARE
DVD -RW
USB 3.0
PORT DISPLAY 2 COPE
10 PORTA USB
LAN GIGABYTE
PS 2
WINDOWS 7 PRO STICKER OEM
free upgrade to windows 10

Produkt I prodhuar ne Gjermani – MADE IN GERMANY

-GARANCIA 6 MUAJ
ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
– Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
Nr kontakti 0692040300

Lenovo ThinkCentre M92p – INTEL G3320 GEN 4 – RAM 4 GB – HDD 250 GB – GRAFIKA HD 2.2 GB SHARE

89.00

INTEL G3320 3.10 GHZ gjenerata 4-ter
INTEL G3320 Ka performance te ngjashme me Core i5

 • RAM 4GB ddr3
 • HDD 250 GB
 • Grafika HD 2,2 GB SHARE
 • Interface DVI
 • AUDIO HD
 • Bokse te brendshme
 • 12 Porta USB
 • LAN GIGABYTE
 • PORT COM
 • DISPLAY PORT
 • PS2

I vetmi produkt qe prodhohet akoma ne Gjermani – MADE IN GERMANY

WINDOWS 7 PRO OEM STICKER
Windows 10 pro fre upgrade

 Produktet tona kane me 6 muaj garanci dhe asistence teknike pas perfundimit te saj.

 Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Lenovo Thinkstation M800 – CORE I 3 GEN 6 – RAM 8 GB ddr4 – HDD 500 GB – GRAFIKA HD 2.2 GB SHARE – DVD RW

180.00

Lenovo M800  99% SI I RI PAK MUAJ I PERDORUR

– CORE I 3 QUAD CORE
– Gen 6 6500 3.2GHZ
– Max Turbo Frequency 3,6 GHZ
– Intel® vPro™ Technology
– Cores 4
– Threads 4
RAM 8 GB ddr4
HDD 500 GB SATA 7200 RPM
GRAFIKA HD 530 4 GB SHARE
DVD -RW
USB 3.0
PORT COM
PORT DISPLAY 2 COPE
10 PORTA USB
LAN GIGABYTE
PS 2
WINDOWS 8 PRO STICKER OEM
free upgrade to windows 10

Produkt I prodhuar ne Gjermani – MADE IN GERMANY

-GARANCIA 6 MUAJ
ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
– Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
Nr kontakti 0692040300

Lenovo Thinkstation M800 – CORE I 5 GEN 6 – RAM 8 GB ddr4 – HDD 500 GB – GRAFIKA HD 2.2 GB SHARE – DVD RW

255.00

Lenovo M800  99% SI I RI PAK MUAJ I PERDORUR

– CORE I 5 QUAD CORE
– Gen 6 6500 3.2GHZ
– Max Turbo Frequency 3,6 GHZ
– Intel® vPro™ Technology
– Cores 4
– Threads 4
RAM 8 GB ddr4
HDD 500 GB SATA 7200 RPM
GRAFIKA HD 530 4 GB SHARE
DVD -RW
USB 3.0
PORT COM
PORT DISPLAY 2 COPE
10 PORTA USB
LAN GIGABYTE
PS 2
WINDOWS 8 PRO STICKER OEM
free upgrade to windows 10

Produkt I prodhuar ne Gjermani – MADE IN GERMANY

-GARANCIA 6 MUAJ
ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
– Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
Nr kontakti 0692040300

WORKSTATION LENOVO THINKSTATION S30 – XEON E5-2640 – RAM 32 GB – SSD 120 GB – HDD 500 GB – NVIDIA QUADRO K620 – DVD

370.00

🛒 WORKSTATION LENOVO THINKSTATION S30
(Performance si CORE I 7 GJenerata 7 -te)
 INTEL XEON HEXA CORE E5 2640
 Max Turbo Frequency 3.00 GHz
 6 CORE 12 Threads ( SIC CORE )
Intel® vPro™ Platform Eligibility Yes
Intel® Hyper-Threading Technology Yes
Intel® Virtualization Technology (VT-x) Yes
RAM 32 GB DDR3 ECC Error-correcting code
☑ ( ramet jane me ftohje alumini per te duruar me gjate ne pune )
 SSD 128 GB
HDD 500 GB
 GRAFIKA NVIDIA QUADRO K620 2GB DEDIKUAR
 DVD RW – KOPJON CD DVD
 BOKSE TE BRENDESHME
 12 PORTA USB
 LAN GIGABYTE 1 COPE

🎫 WINDOWS 7 PRO OEM STICKER
🛡 ANTIVIRUS I INSTALUAR

🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY

🚛🇦🇱👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍🇦🇱

📜 – GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 – Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH

Na ndiqni ne mediat sociale

https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300